Drag Race İspanya: İlk Sezonun On Kraliçesiyle Tanışın

 Drag Race İspanya: İlk Sezonun On Kraliçesiyle Tanışın
Digiqole ad

RuPaul’s Drag Race’in 13. sezonu epik finaline daha yeni ulaşmış olabilir, ancak Atlantik’in diğer tarafındaki bir çalışma odasında olsa da başka bir kraliçe grubu ekranlara çıkmak için can atıyor. 

Drag Race España’da yarışacak olan 10 kraliçe, kısa süre önce tanıtıldı ve drag hayranlarına İspanya’nın ilk Drag Race serisinde sunulan feroz (‘şiddetli’) yeteneği ilk kez görmelerini sağladı.

Mayıs ayından itibaren WOW Presents Plus’ta Birleşik Krallık’ta ve dünya çapında yayınlanacak olan Drag Race España’da Arantxa Castilla La Mancha, Carmen Farala, Dovima Nurmi, Hugaceo Crujiente, Inti , Katil Kraliçe, Pupi Poisson, Sagittaria, Macarena ve Vulcano isimli kraliçeler İspanya’nın Yeni Drag Yıldızı unvanı için mücadele edecek. 

Kraliçeler, jürideki yayıncı Javier Calvo, moda tasarımcısı Ana Locking ve aktör Javier Ambrossi’yla birlikte İspanyol drag efsanesi Supremme de Luxe’yi etkilemeyi umuyorlar.

RuPaul ekranda görünmediğinden, Drag Race España, Drag Race Canada ve Drag Race Holland gibi uluslararası Drag Race franchise’larına benzer bir format izleyecek. 

İspanyolca yapım İspanya’da ATRESplayer PREMIUM’da yayınlanacak ve uluslararası izleyiciler programı WOW Presents Plus’ta İngilizce, Portekizce veya İspanyolca altyazılı olarak izleyebilecek.

Bu arada, RuPaul ve uzun süreli jüri Michelle Visage’ın yer aldığı Drag Race Down Under’ın 2 Mayıs Pazar gününden itibaren BBC iPlayer’da Birleşik Krallık’ta yayınlanacağı doğrulandı. 

İşte Drag Race España’da yarışacak 10 kraliçe,

Arantxa Castilla La Mancha (Badajoz) 

Yaş: 23

Carmen Farala (Sevilla) 

Yaş: 31

Dovima Nurmi (Barselona) 

Yaş: 24

Hugaceo Crujiente (Valencia) 

Yaş: 25

Inti (Bolivya) 

Yaş: 20

Killer Queen (Madrid) 

Yaş: 31

Pupi Poisson (Madrid) 

Yaş: 38

Sagittaria (Barselona) 

Yaş: 22

Macarena (La Isla – Cádiz 

Yaş: 29

Vulcano (Las Palmas) 

Yaş: 24

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin