Drag Race’ten Plastique Tiara da OnlyFans’a Katıldı!

 Drag Race’ten Plastique Tiara da OnlyFans’a Katıldı!
Digiqole ad

OnlyFans’ta çokça takip edilen tek drag kraliçesi Shea Coulee değil. Görünüşe göre RuPaul’s Drag Race’in 11. sezonundan önce Tiktok ve Instagram’da da meşhur olan Plastique Tiara da platforma katıldı.

Tiara, geçtiğimiz iki günde Instagram’a yüklediği seksi pozlarla fanlarını bio’sundaki linke yönlendirdi. Fotoğraflarda çoğunlukla çıplaktı ya da drag giyiniyordu. Fotoğraflardaki birbirinden ayrılmış kelimeleri bir araya getirince ‘Fantezine hoş geldin’ ya da ‘Seni seviyorum, çok teşekkür ederim’ gibi cümleler okunuyordu.

View this post on Instagram

Link in bio

A post shared by Plastique Tiara (@plastiquetiara) on

Only Fans seks işçileri ve başkalarının yetişkin içerikler üzerinde para kazanabilecekleri bir yer olarak popüler oldu ancak herhangi bir sosyal medya içeriği üzerinden para kazanmak isteyen başkaları tarafından da kullanılıyor.

View this post on Instagram

Love

A post shared by Plastique Tiara (@plastiquetiara) on

Plastique Tiara yaptığı bir açıklamada ‘Kabul edilmek için kendimizi toplumun düşüncelerine hapsettiğimiz bir önyargı ve ayrımcılık dünyasında yaşıyoruz. OnlyFans’a farklı renklerde, bedenlerde ve farklı cinsel yönelime sahip insanlar için güvenli bir yer olduğu için, gururlu ve güçlü olduğumuz göstermek için katıldım. Siteye göre Plastique Tiara ‘drag görünüşünün ardındaki yaratıcılığı yansıtacak, saçının ve makyajının ardındaki sanatçılığı gösterecek sansürsüz içerikler’ paylaşacak. Tabi ki o yalnız değil, All Stars 6’i kazanmasının hemen ardından Coulee de OnlyFans’e katıldı. Bu ayın başındaysa Katya Zamolodchikova da erotik tarafını keşfetmek için platforma dahil olmuştu. Tiara’nın üçüncü olmasıyla bunun bir trend haline geldiğini söyleyebiliriz.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

19 Paylaşımlar
Paylaş19
Tweetle
Paylaş
Pin