Bir Eşcinsel Erkeğin Rüyası Dünya Sevilmeyenler Günü..

 Bir Eşcinsel Erkeğin Rüyası Dünya Sevilmeyenler Günü..
Digiqole ad

Eğer bir şansınız daha olsaydı, dünyaya yeniden eşcinsel olarak gelmeyi ister miydiniz? sanki ‘Aşk’ en güzel renklerine çalım atıyor, zaman zaman bunu hissedersiniz. İstediğiniz birini sevememek, isteseniz de asla gerçekleşmeyecek bir aşk hikayesi yani..

Hüzün, eşcinsellerin üzerinde hep dolaşan bir bulut, en kötüsü de hayallerinizde ki aşk’ı yaşayana kadar ömrünüzün bitip gitmesi, eğer bu kısacık yaşamınızda doğru insanı bulduysanız ne ala, işte siz şanslı olanlardansınız. Peki ya hiç sevilmeyenler? istedikleri tarafından sevilmeyenler ne olacak? başkasının sevmesi, kendisini ‘ufacık’ bile olsa mutlu edemeyenler mesela? ne yani siz sevildiniz diye, tatmayalım mı? 

Eşcinsel bir erkeğin rüyası, bence sadece sevmek ve sevilmek üzerine kuruludur, aslında çoğumuz bunu isteriz, bazılarımız çok korktuğu için, etrafına 4 metre duvar diker hepsi bu. Eşcinsel olmak hep uzaktan bakmak, gıpta etmek değil, ama sevmekten daha çok sevilmek hep aradığımız. Güzel bir söz, bazen kaçamak bir bakış istediğimiz.

Bugün Dünya Sevilmeyenler Günü imiş. 

Ne yapsak’ta sevilemiyoruz, ne yapalım arkadaşım? seveni arıyoruz gören var mı? belki bu biraz bizimle de alakalı olabilir, şans vermemiz gerekiyor, bazen çok fazla kurcalamadan, geleni olduğu gibi kabul edip, zaman vermemiz gerekiyor.

O zaman belki yalnız hissetmeyebiliriz.

Sadece biri, sadece… onu bulduğunuz zaman umarım sonuna kadar yaşarsınız, bu yazıyı tüm kalpleri boş olan, kendini yalnız hisseden, bunu dile getiren, yazan arkadaşlarıma ithaf ediyorum.

Ajda’nın da söylediği gibi,

Bir ağlarım, bir gülerim sanma senden vazgeçerim! birde üstüne devam ediyor,

Karaları ben bağlarım, sende vakit çok erken..

Düşünün birine aşık olduğunuz zaman, karşınızdaki için hep çok erken, neden acaba? sevginizi belli ettiğiniz için mi böyle, oynamadığınız için mi? katıksız sevdiğiniz için mi? onun için ağladınız diye mi böyle?

Varsın olsun onun için hızlı, sizin için çok gerçek olsun, bir ağlayın, bir gülün ama sakın vazgeçmeyin.

Dünya Sevilmeyenler Günü‘nüz kutlu olsun, biz böyle de çok güzeliz.

Sevilmeyen, sevildiğini ‘o’ sevmediği için hissedemeyen biri.

 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin