fbpx   .  

Elite, Gelecek 4 Yeni Kısa Hikayeyi Duyurdu

Hepimiz Netflix’in Elite’in bu yaz dördüncü sezon için geri döneceğini bilmemize rağmen, şov beklenenden daha büyük olacak gibi görünüyor. Resmi Instagram hesabında hikayeleri ve karakterleri gösterdikten sonra dizi şimdi yeni bölümlere doğru bir yol açacak olan “Elite Week”i duyurdu.

Instagram sayfası, “Elite Week tamamen sürprizler, partiler ve aşklarla ilgilidir”. “4 Kısa Hikaye [14-17 Haziran]. Elite [sezon 4, 18 Haziran]” diye yazdı.

 

Fotoğrafların kendisi daha fazlasını ortaya koymuyor, ancak hayal edebiliriz.

 

Elite’in dördüncü sezonu bir tür dönüm noktası olacak. Geçmişte bazı eklemelerle aynı çekirdek kadroya sahip olsak da üçüncü sezonun sonunda bir ton eski favorinin ayrıldığını gördük. Bu karakterler mezun oluyor ve hayatlarında yeni yollara çıkıyorlar. Duyuru metnindeki “dört kısa öykü” muhtemelen dört bağımsız bölüm veya kısa film anlamına geliyor. Bunların bir tür son görünüm olarak diziden çıkan karakterlerden bazılarıyla ilgili olması mantıklı görünüyor.

Bununla birlikte, Elite nadiren en bariz fikri gerçekleştirmeyi sever ve bunu yaparlarsa her zaman bir değişiklik yaparlar. Kısa öyküler, bize dört yeni karakter hakkında bir arka plan sunabilir: Ari, Mencia, Patrick ve Phillipe. Bu şekilde, biraz arka plan oluşturabilir, böylece sezon prömiyeri başladığında hazırlıklı olabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.