İzleyin: Reebok, Yeni Onur Kampanyası Filmiyle 2021 Pride Koleksiyonunu Tanıttı

 İzleyin: Reebok, Yeni Onur Kampanyası Filmiyle 2021 Pride Koleksiyonunu Tanıttı
Digiqole ad

Reebok, 2021 Onur kampanyası filmi ‘Fierceness Isnn’t Born’u yayınlamak için Iconic House of Ninja ile güçlerini birleştirdi. Film, bu yılki All Types of Love Pride koleksiyonunun lansmanıyla aynı zamana denk geliyor. House of Ninja, Reebok’un LGBTİ+ çalışan topluluğu Colourful Soles ile çalıştı ve sonuç, Pride temalı çeşitli ürünlerle, markanın perspektifine ve geçmişine güçlü bir selam.

House of Ninja’dan Archie Burnett, Javier Madrid, Aisha Murray ve Elizabeth Rivera, filmde balo salonu kültürünün kuir topluluk için nasıl güvenli alanlar sağladığını anlatıyor ve Reebok’ın All Types of Love Koleksiyonu’nu sergiliyorlar.

Burnett,

“Karanlık tarafta yürümek çok kolay. Işık için savaşmalısın. Ve bu iş gerektirir. Ateş doğmaz, yaratılır.” Diyor.

Üniseks koleksiyon, klasik deri ayakkabılardan reaktif UV renk değiştiren mürekkebe sahip büyük tişörtlere kadar her şeyi içeriyor, böylece her zaman gururla canlı olabilirsiniz. Koleksiyonda yer alan ayakkabılar, çorap astarında veya ayakkabının dilinde All Types of Love (Her Türlü Aşk) manifestosunu içeriyor. Küçük olanlar için, bu yılki koleksiyon çocuk bedenlerinde de geliyor.

Koleksiyon, bir görünümden çok daha fazlası. Reebok, bu yıl Gurur çabalarının bir parçası olarak Sylvia Rivera Hukuk Projesine 75.000 $ bağışlayacak, yani etnik köken veya gelirden bağımsız olarak tüm insanlara cinsiyet kimliği ve ifade hakkını garanti etme misyonuna katkıda bulunabilirsiniz.


Reebok’un Pride Koleksiyonuna Reebok.com’dan ulaşabilirsiniz. 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin