fbpx   .  

Elite, Yeni Sezonda Başka Bir Kuir İlişkiyi Daha Doğruladı

Netflix dizisi Elite, Omar ve Ander arasındaki ilişki nedeniyle birinci sezondan beri takdir ediliyor. Hayranları tarafından Omander olarak adlandırılan çift, şüphesiz dizinin en sevileni. Eminiz ki zorlu noktalardan geçtiler- ve dördüncü sezonun prömiyer duyurusu doğruysa, daha fazlası geliyor – ama hiçbirini birbirinden ayırmıyoruz. Görünüşe göre yeni bir kuir çiftimiz var. 

Dördüncü sezonun 18 Haziran’da gerçekleşecek prömiyeri öncesinde, Elite Instagram hesabında teaserlar yayınlıyor. Şimdiye kadar çoğunlukla sadece fotoğraflar ve poster görüntüleri olsa da yeni bir gönderi iki kadın karakter arasında bir ilişki vaat ediyor gibi görünüyor.

Dizinin “Barbie’si” olarak da bilinen Rebeca, yeni gönderide diziye yeni gelen bir karakterle sarılmış halde. Bahsettiğimiz karakter: Mencia.

 

Mencia dördüncü sezonda diziye gireceği için rol hakkında pek bir şey bilinmiyor.

 

Tabii ki bunların hepsi yanlış olabilir ve onlar sadece yakın arkadaş olabilirler; ancak bu zamana kadar Elite genellikle hayranlarını şaşırtmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.