Elite’in Yıldızı Omar Ayuso Bir Motosiklet Reklamı İçin Soyundu

 Elite’in Yıldızı Omar Ayuso Bir Motosiklet Reklamı İçin Soyundu
Digiqole ad

Omar Ayuso İspanya’da geçen pembe dizi kıvamındaki okul draması Elite’le aklımıza kazındı. İlk birkaç sezonda Ayuso’nun adı yine Omar olan karakteri Ander’e aşık olup onunla bir çift olurken, biz de kendisine aşık olduk. Her ne kadar çift ekranda gelgitler yaşamış olsalar da Ayuso Instagram’da bir kuş kadar rahat.

Bu rahat tavrının bir göstergesi olarak, Ayuso Instagram’da ‘biraz’ seksi olmayı pek de umursamıyor. Daha önce genital kıllarını gösterecek kadar ileri gitmiş, ve hatta bilinmeyen çıplak bir erkekle FaceTime yaparken ekran görüntüsünü de paylaşmıştı. Daha sonraysa Interview dergisine birbirinden ateşli pozlar vermişti. Şimdiyse geri döndü, üstelik önünde sadece bir motosiklet var.

Ünlü yıldız Instagram’la ilgili düşüncelerini daha önce şöyle açıklamıştı:

‘İşin sonunda, bir sosyal ağ, olmak istediğimiz bir versiyonumuzun dışavurumudan daha fazlası değil. Göstermek ve konuşmak istediğim şeyler için bir vitrin.’

Instragram’ında paylaştığı yeni fotoğraflarda Ayuso bir motosikleti sürerken ve yalarken görülüyor. Çekimin bir noktasında, kim olduğu bilinmeyen giyinik bir erkek de ona katılıyor. Tam olarak neler olduğuna emin değiliz ama bir test sürüşüne varız!

Fotoğraflar Javier Ruiz tarafından çekilirken, styling’i Rocio Alvarez, sanat yönetmenliğiniyse Teresa Montanuy yapmış. Fotoğraflar muhtemelen grubun birlikte gerçekleştirdiği ve giyinik fotoğraflarını Ayuso’nun daha önce paylaştığı daha büyük bir çekimin ilk parçası.

Elite hayranları sevinebilir zira dizinin dördüncü sezonunun yapımı çoktan başladı. Oyuncuların Netflix için çektikleri bir videoyla haberleri doğrulamalarının yanı sıra, Ayuso da geçtiğimiz birkaç hafta içinde rol arkadaşlarıyla fotoğraflarını Instagram’da paylaştı. İlk üç sezonaysa Netflix’ten ulaşabilirsiniz.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

18 Paylaşımlar
Paylaş18
Tweetle
Paylaş
Pin