İzleyin: Yeni Netflix Dizisi Eşcinsellere Çok Şey Vaat Ediyor

 İzleyin: Yeni Netflix Dizisi Eşcinsellere Çok Şey Vaat Ediyor
Digiqole ad

Shonda’nın ilk Netflix dizisi eşcinsellere gerçekten de tüm istediklerini verecekmiş gibi görünüyor. 

Grey’s Anatomy’nin yaratıcısı olarak Shonda Rhimes’ın dramadan anladığı bir gerçek ve ilk Netflix dizisi Bridgerton’da da bu drama bilgisinin tamamını kullandığına şahit olacağız.

Jonathan Bailey, Adjoa Andoh ve Julie Andrews’u ekrana taşıyan ve Julia Quinn’in çok satan romanlarından esinlenen sekiz bölümlük dizi, Noel günü yayın platformunda olacak.

Bridgerton, Krallık Londra’sının yüksek sosyetesinin rekabetçi dünyasında yollarını bulmaya çalışan sekiz Bridgerton’lu kardeşi konu alacak.

Daha önce Broadchurch ve W1A gibi yapımlarda boy gösteren Jonathan Bailey, en büyük erkek kardeş olan Anthony Bridgerton’ı canlandıracak.

Karakterin resmi betimlemesine göre ‘Tam bir İngiliz asilzadesi olan Anthony, Bridgerton kardeşlerin en büyüğü ve rahmetli babasının Vikontluk ünvanını taşıdığı için de ailenin görevini bilen başı.’

‘Delice yakışıklı, çekici ve zengin olan Anthony, bu senenin evlilik pazarındaki büyük balıklardan. Ama Anthony eğer çoğunlukla onu boğan evlenip varis dünyaya getirme görevini tamamlamayı umuyorsa, öncelikle arzuyu takip etme huyunu yatıştırmayı öğrenmeli.’

Bu bir Shonda Rhimes dizisi olduğu için, Bridgerton’ın kadrosu bir İngiliz dönem draması için tabi ki çok çeşitli.

Galiba Shonda bu sefer gerçekten başardı.

Bridgerton 25 Aralık’ta Netflix’te. İlk fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

17 Paylaşımlar
Paylaş17
Tweetle
Paylaş
Pin