Elizabeth Banks: Kristen Stewart’ın, Charlie’nin Melekleri’ndeki Rolü Kesinlike Eşcinsel

 Elizabeth Banks: Kristen Stewart’ın, Charlie’nin Melekleri’ndeki Rolü Kesinlike Eşcinsel
Digiqole ad

“Kristen’ın kendisini filmde kuir olarak temsil etmesi çok önemliydi ve ben de öyle olmasına izin verdim.”

Elizabeth Banks’in dediğine göre Kristen Stewart’ın filmdeki karakteri “kesinlikle eşcinsel”.

Pride Source ile yaptığı röportajda, filmin yazarı ve yönetmeni Amerikalı aktris Elizabeth Banks’e, Sabine’in cinsel yönelimi hakkında sorular sorulmuştu ve Banks, Digital Spy’a, karakterlerin etiketlere indirgenemeyeceğini söylemişti.

Banks, “belirsizlik şimdilerde modern,” diyerek ekledi;

“Kristen’ın filmdeki karakteri kesinlikle eşcinsel. Demek istediğim, filmde eşcinsel olmak istediğini söyledi ve ben de ‘Tabii,’ dedim.”

“O küçük anı tuttuk, böylece onun neye ilgi duyduğunu anlayabileceksiniz. Kendisi de bu konuya oldukça açık ve konuşmayı seviyor. Onun temsil edebileceği bir karakter olmasını istedim ve o da karakterinin tam olarak arkasındaydı.”

Banks, karakterlerinin cinselliğinin önemli olmadığını ve hepsinin akıcı olduğunu, böylece “herkesin biraz da olsa herkesle flört ettiğini” söyledi.

Banks, Stewart’ın karakteri hakkında konuşmaya devam etti: “Kendine kuir olarak atıfta bulunduğuna inanıyorum. Senaryodaki o küçük anı onun bir başka kadına “Aaa, merhaba!” diyebilmesi için yazdım ve bunu istedim. Erkeklerle flört etse de onları sonrasında dövüyor.”

Charlie’nin Melekleri filminin kadrosunda Stewart, Naomi Scott ve Ella Balinska gibi isimler bulunuyor ve dünyayı tehlikeli teknolojiye sahip genç bir sistem mühendisinden kurtarmaya çalışıyorlar. Banks ise filmde çok sevilen Bosley rolünde.

Film 29 Kasım’da vizyonda.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

39 Paylaşımlar
Paylaş39
Tweetle
Paylaş
Pin