Eminem’in En Küçük Çocuğu Non-Binary Olarak Açıldı

 Eminem’in En Küçük Çocuğu Non-Binary Olarak Açıldı
Digiqole ad

Eminem’in en küçük çocuğu non-binary olarak açıldı ve adını Stevie olarak değiştirdi.

19 yaşındaki genç bir TikTok gönderisinde, zamirlerinin değişimi hakkında “kendimi daha rahat hissetmemi izle” ve “sonsuza kadar büyüyüp değişerek” diye yazdı.

Stevie’nin annesi, intihara teşebbüs ettiği iddia edilen ve şu anda hastanede olan Eminem’in eski karısı Kim Scott.

“Sürekli büyüyen ve değişen”

Stevie, she/they zamirlerini kullandığı “Whitney” olarak da dahil olmak üzere yıllar içinde çekilmiş bir dizi görüntü paylaştı. Resimler daha sonra zamirlerinin they/she ve nihayet tüm zamirler olduğunu gösterecek şekilde ilerliyor.

17 Haziran’a kadar uzanan bir Instagram profilinde Stevie, tüm zamirleri kullandığını doğruladı, “bana Stevie de” yazdı ve bir barış işareti emojisi ile “they/she/he” zamirlerini listeledi.

The Metro’ya göre, genç daha önce 15 yaşındayken bir Harry Styles konserinde biseksüel olarak açılmıştı.

TikTok’ta Stevie adını seçmesi sorulduğunda, “Rahatsız olduğum bir isim seçmek için uzun zaman harcadım ve kendimi rahat hissettiğim ilk isim Stevie! oldu” dedi.

Stevie’nin LGBTİ+ topluluğu söz konusu olduğunda pek iyi bir sicile sahip olmayan babası Eminem’den (gerçek adı Marshall Mathers) henüz bir tepki gelmedi.

2018’de ‘The Fall’ adlı şarkısında Tyler, The Creator için homofobik bir hakaret kullandığı için eleştirilince 48 yaşındaki şarkıcı “çok ileri gittiğini” söyleyerek özür dilemişti.

“Çünkü onu incitme arayışımda, bunu söyleyerek birçok insanı incittiğimin farkındayım. Geri dönüp ‘Bu konuda iyi hissetmiyorum’ demeye devam ettiğim şeylerden biriydi.”

Eminem diğer şarkılarında da homofobik sözler kullanmıştı. 2000 yılındaki ‘Marshall Mathers’ adlı şarkısında rakip rapçiler için homofobik küfürler kullandı  ve “Criminal”de “İbnelerden nefret ediyor musun?’ Sorusuna “evet” sözlerine yer verdi.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin