Erkek Arkadaşınızın Eski Sevgilisine Sormak İsteyebileceğiniz 10 Soru

 Erkek Arkadaşınızın Eski Sevgilisine Sormak İsteyebileceğiniz 10 Soru
Digiqole ad

Erkeklerle bir randevuya çıkmadan önce sosyal medyada hiç kimseyi takip etmemeli, ve aslında Google’da da aratmamalıyız. Bir karar vermeden önce biriyle tanışmak için söylenecek bir şey var, ama aynı zamanda çıktığımız yeni erkeğin eski sevgilisine sormak istediğimiz milyonlarca soruya sahibiz.

Her ilişkinin farklı olduğunu bilmemize rağmen, neyin yanlış gittiğini ve bizi nelerin beklediğini bilmek güzel olurdu. İşte burada hepimizin yeni erkek arkadaşının ex’ine sormak istediğimiz 10 soru var;

1- Seni ona aşık eden şey neydi?

Bazen kendimize hiç benzemeyen birilerine de aşık olabiliyoruz. Bu sebeple, başkalarının O’nda ne bulduğunu bilmek güzel olurdu.

2- O, kendi kendine mutlu olabilir mi?

Bu konuda, RuPaul’un ünlü sözünü hatırlamak gerek: Kendinden memnun olamazsan, başka biriyle nasıl mutlu olacaksın?

3- Sana hiç yalan söyledi mi, söylediyse ne hakkında?

Bu, gerçek dünya. Size bir noktada ya da başka bir şekilde yalan söyleyecektir. Direkt yalan, beyaz yalan ya da ihmal ile yalan olsun, kaçınılmaz olarak yalan söyleyecektir. Hayat böyle işler. Ama inanıyoruz ki, yalan söylemenin çok da kötü olmadığı bazı şeyler var. Küçük beyaz yalanlar gibi…

4- Neden ayrıldınız?

Aldattı mı? Aldattın mı? Sen açık ilişki isterken, o tek eşli mi olmak istiyordu? Sebebiniz neydi?

5- Onunla beraber olmanın en basit yanı neydi?

Ne kadar uyumlu bir insandı, esas soru bu aslında.

6- Onunla beraber olmanın en zor yanı neydi?

Öfke sorunları var mı? Sağlıksız davranışlara yol açan vücut imajı sorunları? Madde bağımlılığı sorunları? Güven sorunları? İletişim sorunları? Bu liste devam edebilir… İnsanlar çok karmaşık ve çok fazla sorumuz var.

7- Nasıl bir iletişimi tercih ederdi?

Bazı insanlar patlayana kadar her şeyi içine atar. Diğerleri en ufak bir suçta bağırırlar. Bazı erkekler akıllarında ne olduğunu asla söylemezler. Ne düşündüğü ve hissettiği açık ve dürüst olan biriyle birlikte olmak ister insan. 

8- O, ne tür bir ilişki istiyordu?

Tek eşli miydi? Tek eşli olmayan bir ilişki fikrine açık mıydı? Kapalı olmak istiyor muydu?

9- Kendine öncelik verdiğin için seni hiç suçladı mı?

Arkadaşlarını görmeyi, spor salonuna gitmeyi ya da kendi kendinize bakım yapmak istemediğiniz için rahatsız oluyor muydu? Tabii ki, bencil olursanız, düşünmüyorsanız ve hiçbir zaman onu herhangi bir etkinliğe dahil etmiyorsanız, bu normal, ama burada bahsedilen şey o değil. Partnerleri onlar olmadan bir şeyler yapmak istediğinde çok kıskanç ve güvensiz olan çok fazla erkek arkadaş var. 

10- Seks hayatınız nasıldı?

Bu soruyu sormamak için bir aptal olmalıyız, değil mi? Ne kadar müstehcendi? Ne sıklıkla? Ne kadar sürecek? Hiç tembelleşir ve seks yerine birlikte mastürbasyon yapar mıydınız? Liste uzadıkça uzuyor…

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

19 Paylaşımlar
Paylaş19
Tweetle
Paylaş
Pin