Etkinlik Haberler

Erkek Güzellik Yarışması Organizatörleri Katılanları Beğenmedi, Yarışmayı İptal Etti!

GMag
Yazar: GMag

Her sene Meksika’nın Tabasco eyaletinde, eyaleti temsil etmesi için eyaletin en güzel erkeğinin arandığı bir güzellik yarışması düzenleniyor. Her yıl düzenlenen bu etkinlik bölgesel bir etkinlik, ancak buradan seçilen kişi Meksika’nın en seksi erkeğinin seçildiği yarışmaya gitmeye hak kazanıyor.

NY Post’a göre 2017’de Mr. Model yarışması yarışmacıları olmasına rağmen iptal edildi ve sebep de güzelliğin eksik olmasıydı!

Geçen senenin bazı ön katılımcıları şöyleydi:

Mr. Model Tabasco’nun organizatörleri Facebook’a şöyle yazdı:

“Ulusal Mr. Model Mexico organizasyonu üzüntüyle Mr. Model Tabasco 2017’nin bir sonraki açıklamaya kadar iptal edildiğini duyurur. Yarışmacılar organizasyonca belirlenen kriterlere uyamamıştır:

Boy minimum 1.72

Hem vücutta hem yüzde fiziksel güzellik

17-27 yaş arası

Üniversite mezunu

Akışkan İngilizce

Pasaport

Tüm sponsorlarımızdan ve halkımızdan özür dileriz. Mr. Model Tabasco’nun eyaletimizdeki erkeksiliği en iyi yansıtan ve bizi ulusal yarışmada temsil edecek kişiyi hala aradığını belirtmek isteriz.”

İnsanlar karara sosyal medyadan büyük tepki gösterdiler. Birkaç hafta sonra organizasyon katılımcılara başvurmaları için tekrar fırsat verdi ve kendilerini ulusal arenada temsil etmesini istedikleri birini buldular; José de Jesús Torruco López.

Sonuç olarak Tabasco’nun adayı yarışmayı kazanamadı ve onun yerine Puebla eyaletinden Piero Renero Mr. Model oldu.

 

 

 

 

Yorum Yaz

34 Paylaşımlar
+1
Paylaş34
Tweetle
Paylaş
Pin