Eşcinsel Oğlunu Cinsel İlişki Esnasında Yakalayan Bu Babaya “Yılın Babası” Ödülü Verilmeli!

 Eşcinsel Oğlunu Cinsel İlişki Esnasında Yakalayan Bu Babaya “Yılın Babası” Ödülü Verilmeli!
Digiqole ad

Annemizin, babamızın veya herhangi bir tanıdığımızın bizi cinsel ilişki esnasında yakalaması düşüncesi hepimiz için kan dondurucu bir korkudur.

Ancak bu korku, John Carpenter için gerçeklik haline geldi. Reddit’e yazan baba, 16 yaşındaki oğlunu başka bir erkekle cinsel ilişki esnasında yakaladığını söyleyerek şunları yazdı:

“Oğlumun çok iyi bir arkadaşı yatılıya gelmişti.”

Tatlı isteyip istemediklerini sormak için merdivenlerden aceleyle çıkıp, normalde çocuğunun mahremiyetine saygıdan kapıya her zaman vuran baba, bu sefer kapıya vurmaya arkadaşıyla birlikte olduğu için gerek duymamış.

“Her neyse, kapıyı açtım ve oğlumun arkadaşıyla cinsel ilişkiye girdiğini gördüm. Buna iyi bir tepki verip vermediğimi bilmiyorum, ancak kötü olmadığını da düşünüyorum.”

“Sadece ‘Has*ktir’ gibi bir tepki verdim ve kapıyı kapattım. Alt kata indim ve aşağıya gelip bir şey söylerler diye bekledim ancak onlar gelmeyince ben de yatmaya gittim.”

“Babam beni cinsel ilişkiye girerken yakalasa ya ölü taklidi yapar ya da Meksika’ya falan taşınırdım herhalde. Ertesi sabah oğlumun arkadaşı çoktan gitmişti. Oğlum o kadar korkmuş ve yorgun görünüyordu ki, pek uyuduğunu sanmıyorum. Onu suçlayamam da.”

“Biraz garipti ama nihayetinde oğlum biraz şaşırtıcı olarak, ‘Evet baba, ben eşcinselim ve o arkadaşımla iki yıldır sevgiliyim,’ dedi.”

“Eşcinsel olması şaşırtıcı olan değildi, zaten hep şüphelenmiştim. Ancak bunu ona söylemedim ve ‘Sorun değil. Her kim olursan ol ve kimi seversen sev, seni seveceğim’ dedim.”

Karşılaşmadan sonra oğlu, pek konuşmamaya ve konuşmaları da kısa tutmaya başlamış.

“Konuşmaya çalıştım ancak ya kısa cevaplar alıyordum ya da ortaya garip bir konuşma çıkıyordu. Bu sadece doğal bir utanma duygusu değil mi?”

Baba, daha sonra oğluna erkek arkadaşını akşam yemeğine çağırmasını istemiş ve kapısı için kilit isteyip istemediğini sormuş.

Babanın yazdığı bu olayın altına kullanıcılar sevgi dolu mesajlar gönderdi.

Baba, ‘Harikasın,’ ‘Çok iyi iş çıkarmışsın,’ ‘Dünya senin gibi babalar sayesinde güzelleşecek,’ gibi birbirinden iyi ve destekleyici yorumlar aldı.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

83 Paylaşımlar
Paylaş83
Tweetle
Paylaş
Pin