Kendilerini Eşcinsel Olarak Tanıtan TikTok Fenomenleri Heteroseksüel Çıktı!

 Kendilerini Eşcinsel Olarak Tanıtan TikTok Fenomenleri Heteroseksüel Çıktı!
Digiqole ad

İlişkilerini TikTok’Ta sergileyen sevimli iki ‘eşcinsel sanılan’ liselinin aslında heteroseksüel olduğu ortaya çıktı!

16 yaşındaki Vu Ngyen’i TikTok vasıtasıyla tanıyanlar, kendisini Ben isimli erkek bir öğrenciyle sanki ilişkisi varmış gibi göstermesini kınadı.

 Peki tam olarak neler oldu?

Nguyen, silinen TikTok hesabında, kim olduğu belirsiz olsa da sınıf arkadaşı ve aynı zamanda erkek olduğu belli olan bir kişiyle el ele tutuşurken, eğlenirken en az beş video paylaştı.

Videolar daha sonra Twitter’da LGBTlerin arasında tabiri caizse patladı ve bazı kullanıcılar videoların ne kadar “sevimli” olduğunu, hep hayalini kurduğu “lise deneyimini” yansıttığını söyledi.

Nguyen, ilk dört videoda hiç görünmedi ancak beşinci ve final videosu, kendisini göstermesiyle sona erdi. Fakat tam da bu noktadan sonra fırtınalar kopmaya başladı. Yüzlerce hayran Nguyen’in Instagram profiline giderek, ondan heteroseksüel olup olmadığını netleştirmesini istedi.

Silinen bir yorumun ekran görüntüsüne göre bir takipçisi Nguyen’e,

“Kardeşim, eşcinsel misin yoksa öylesine mi takılıyorsun?” diye sordu. Nguyen ise “Heteroseksüelim,” diye yanıtladı.

Kısa bir süre sonra yanıtını silen genç, yüzlerce kalbi kırılmış ve kandırılmış hisseden takipçisinin eleştirilerinden kurtulamadı. Birçok kişi Nguyen’i, kuirliği bir reklam aracı olarak kullanmasından dolayı eleştirdi.

Başka bir ekran görüntüsünde Nguyen,

“Ben’in kız arkadaşı yüzünü göstermek istemedi. Yanlış anlaşılma için özür dilerim. Videoları öylesine arkadaşlarımız için yaptık ve böylesine patlamalarını beklemiyorduk.” Diyerek takipçilerinden özür diledi.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

53 Paylaşımlar
Paylaş53
Tweetle
Paylaş
Pin