James Charles: Tati, Bütün Eşcinsel Erkeklerin Vahşi Olduğunu İma Etti

 James Charles: Tati, Bütün Eşcinsel Erkeklerin Vahşi Olduğunu İma Etti
Digiqole ad

James Charles uzun zaman sonra Tati Westbrook ile kavgasından bahsetti.

Bu yılın mayıs ayında Tati, 43 dakikalık videosunda James’i kendisine ihanet etmekle ve şöhretini kullanarak heteroseksüel erkekleri manipüle etmeye çalışmasıyla suçlayınca, bütün internet bu olayla çalkalanmıştı.

Tati videosunda,

“İnsanların duygularıyla oynamak için şöhretini, gücünü, paranı kullanıyorsun. Onları mahvetmekle tehdit ediyorsun. Onları utandırmakla tehdit ediyorsun ve bunları heteroseksüel olsalar bile sırf senin cinsel isteklerinin lehine davranmaları için yapıyorsun.” Demişti.

James ise aylar sonra Paper dergisiyle yaptığı yeni bir röportajda, olay hakkında konuştu ve Tati’yi eşcinsel erkekleri vahşi göstermesiyle ve onlara kötü bir damga yapıştırmış olmasıyla suçladı.

“Yaptığı konuşmada eşcinsel erkeklerin vahşi olduğunu ima ediyor. Söylediği iğrenç, doğru olmayan ve iddia edilmesi çok tehlikeli bir şey.”

“Bütün olanlar LGBT topluluğu için korkunçtu ve eşcinselleri gerçekten kötü insanlarmış gibi gösterdi. Sanırım Mayıs ayında olanlardan aldığım ders, gerçek arkadaşınızın kim olduğunu asla bilemeyeceğinizdir. Bana yapılan sahte bir suçlama yüzünden milyonlarca abone ve birçok ‘arkadaş’ kaybetmek, hayatımda kimlerin gerçek ve kimlerin gerçek olmadığını gösterdi.”

Tati’nın videoyu paylaşmasından bir hafta sonra James kendisi hakkında söylenenleri çürüttüğü ve kanıt olarak ekran görüntülerini kullandığı bir video yayınlamıştı. Bunu, Tati’ye karşı savaş açmak için değil, ismini temizlemek için yaptığını söyledi.

James, “Ateşi kolayca körüklemeye devam edebilirdim ve geri milyonlarca suçlama yapabilirdim,” diye açıkladı.

“Gerçeklerin tarafında olmayı seçtim ve daha fazla kavga etmektense, hayranlarım için bir şeyleri açıklığa kavuşturdum. İnternet üzerinde güzellik alanında zaten birçok drama yaşandı. Bunlara daha fazlasını katmak, yapmak istediğim en son şeydi.”

Dramanın üzerinden altı ay geçmiş ve James eski aboneleriyle itibarını geri kazanıyor olmasına rağmen olayın etkilerini hala hissettiğini söyledi.

“Zihinsel olarak olmak istediğim bir yerde değilim. Kabullenmesi daha da zor olan şey, bütün olayların üzerinden altı ay geçmiş olması. Bu kadar zamanın sonunda normal halime döneceğimi ve daha iyi olacağımı düşünmüştüm ancak değilim.”

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

26 Paylaşımlar
Paylaş26
Tweetle
Paylaş
Pin