fbpx   .  

Eşcinsel Seks İşçilerini Anlatan ‘Moneyboys’ Cannes’a Seçildi

Tayvan yapımı film, Un Certain Regard (Belirli Bir Bakış) ödülü için yarışacak.

Eşcinsel seks işçiliği hakkında Tayvan yapımı bir film olan Moneyboys, bu yıl Temmuz ayında yapılacak olan Cannes Film Festivali için seçildi.

 

Kai Ko ve JC Lin’in başrollerini paylaştığı film, ailesini geçindirmek için dünyanın en eski mesleğine dönen bir eşcinsel erkeğin hikayesini anlatıyor.

Moneyboys, benzersiz tarzlara ve sıra dışı hikayelere sahip 20 filmden oluşan bir koleksiyon olan Un Certain Regard yarışmasının bir parçası olarak gösterilecek.

“Hayat tarzını değil, sadece parasını kabul etmeye istekliler.”

Filmin özeti ise şöyle: “Fei, ailesini desteklemek için yasadışı bir şekilde bir dolandırıcı olarak çalışıyor, ancak onların yaşam tarzını değil, yalnızca parasını kabul etmeye istekli olduklarını fark ettiğinde, ilişkileri bozuluyor.”

“İnatçı Long ile tanıştıktan sonra, çocukluk aşkı yeniden ortaya çıkana kadar yeni bir yol bulabilecek gibi görünüyor.”

AustrainFilms.com ekliyor: “Fei, büyük şehirde bir Moneyboy olarak çalışarak geçimini sağlıyor. Ailesinin parasını kabul ettiğini, eşcinselliğini kabul etmediğini fark ettiğinde dünyası başına yıkılıyor. Kalbi kırık Fei, hayatında yeni bir başlangıç ​​yaratmak için mücadele ediyor.”

Moneyboys için şu anda çevrimiçi bir fragman yok. Film Chen Bo Yilin (C.B. Yi) tarafından yazıp yönetiliyor.

Cannes Film Festivali 6-17 Temmuz 2021 tarihleri ​​arasında gerçekleşecek. 2013 yılında açılan Oscar ödüllü Jodie Foster, Festivalin Açılış Töreni ve Onursal Altın Palmiye’nin özel konuğu olarak görev yapacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.