fbpx   .  

New Balance’ın Pride 2021 Koleksiyonu Çıktı

New Balance, LGBTİ+ topluluğunu kutlamak için 2021 Pride koleksiyonunu çıkardı.

“Herkese Hoş Geldiniz” serisi, canlı grafiklere sahip giysi ve ayakkabılardan oluşuyor.

 

Koleksiyon, 1 Haziran’dan itibaren ABD New Balance web sitesi ve İngiltere New Balance web sitesi aracılığıyla piyasaya sürülecek.

New Balance Pride 2021 serisi, Hong Kong merkezli sanatçı Zioe Lam tarafından oluşturuldu ve LGBTİ+ topluluğundan ilham alan canlılık ve eğlenceye dayanıyor.

New Balance sanatçıyı, “sanatı aracılığıyla belirsizliği ve akışkanlığı kutlayan ve teşvik eden” biri olarak tanımlıyor.

“Marka olarak, bu koleksiyonun, farklılıkları ne olursa olsun birbirleriyle bağları güçlendirmeye yardımcı olacağını umuyoruz.”

Cinsiyetsiz Pride koleksiyonunda, kırmızı bir topuklunun yanı sıra canlı bir grafikle kaplanmış bir çift New Balance Fresh Foam Tempo spor ayakkabı da bulunuyor.

Ayrıca, gökkuşağı desenli bağcıkları olan daha sade bir gri renkte bir çift New Balance 574 spor ayakkabı da var.

2021 koleksiyonundaki diğer parçalar arasında bir anorak ve Lam’ın çok renkli grafiğine sahip uyumlu şortlar ve üç kısa kollu tişört de yer alıyor.

Koleksiyonun piyasaya sürülmesinin yanı sıra, New Balance, önümüzdeki iki yıl boyunca 100.000 $’lık bağışla tüm K-12 LGBTİ+ sporcular için daha güvenli okul ortamları yaratmak için tasarlanan GLSEN’e ve “Changing the Game” programına desteğini sürdürüyor.

Marka şunları söylüyor: “New Balance, dünya çapındaki LGBTİ+ topluluğunu kutlamaktan ve atletizme katılımı kolaylaştırmaktan gurur duyuyor.

“Tüm sporcular için spora eşit erişim sağlamaya inanıyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.