Eski Olimpik Dalgıç Aşkını Instagram’da Sergiliyor

 Eski Olimpik Dalgıç Aşkını Instagram’da Sergiliyor
Digiqole ad

Eğer iki insanın birbirine aşık olduğunu görmek bizim içimizi erittiği gibi sizin de içinizi eritiyorsa, bu Avrupalı çiftin Instagram profillerini ziyaret etmelisiniz.

Eski olimpik dalgıç olan Johan Jimmy Sjödin İsveç, Malmo kökenli. Kendisi 1996 Atlanta Olimpiyatlarında sıçrama tahtası dalışında yarıştı.

39 yaşındaki Sjödin, “Dalmayı 20 yaşımda bıraktım. Eşcinseldim ve sosyal bir hayat istiyordum.” dedi.

”Gençliğimde, hiç sosyal hayatım olmadı çünkü sürekli antrenman yapıyordum. 17 yaşımdayken Amerika’ya burs kazandığım bir üniversite için taşındım. Kimliğimi açıkladığımda Los Angeles’da yaşıyordum ve “Artık hayatımın bir sonraki aşamasına odaklanacağım.” dedim.”

“O zamandan beri her şeyi yaptım. Barmenlik, garsonluk, moda tasarımcılığı yaptım ve son 10 yıldır da grafik tasarımcılığı yapıyorum.”

Aşk

Kendisi geçen sene 34 yaşındaki Alman grafik tasarımcısı Patrick Huber ile tanıştı.

%CODE1%

Çift 17 aydır birlikte ve ilişkilerinin ilerlemesini Instagram ile kayıt altına alıyorlar.

“Geçen sene Facebook üzerinden tanıştık. Birazcık mesajlaştık sonra irtibatımız koptu. Sonra tekrar konuşmaya başladık ve olan oldu. 17 ay önce tanıştık ve şu an Münih’de beraber yaşıyoruz.”

%CODE2%

Eğer erkeklerin iri, dövmeli ve kıllı seviyorsanız dış görüntüleri ya kalbinizi kırıyor ya daha fazlasını istemenize neden oluyor yada sizi kıskançlıktan yemyeşil ediyor. Öyle yada böyle onların son birkaç Venedik ziyaretlerinde koydukları fotoğrafları görünce gerçekten etkileneceksiniz. Ufak bir ön bilgi, Patrick bu Venedik tatilinde Jimmy’e sürpriz bir evlilik teklifi etti.

Venedik’te evlilik teklifi.

“Tamamen sürpriz bir teklifti. Çarşamba gecesi bana bavulumu toplamamı çünkü bir sonraki gün benim hep gitmek istediğim bir yere sürpriz bir tatile çıkacağımızı söyledi.”

%CODE3%

“Bavullarımı topladım ve arabaya bindik. Muhteşem Alp Dağları manzarası olan Güney Tyrol’den geçtik. Her şeyi mükemmel derecede romantik planlamıştı.”

“Venedik’e geldik. Gerçekten büyük bir sürprizdi fakat ben bunun sadece sürpriz bir hafta sonu tatili olacağını düşünmüştüm.”

%CODE4%

“Cuma günü ise bana bir görüşmesi olduğunu bu yüzden gündelik kıyafetlerden daha resmi bir şeyler giymem gerektiğini söyledi. Ben hala ne olduğunu anlamamıştım.”

“Gondollara gittik ve orada bir kadın vardı, ben de onun tur rehberi olduğunu düşündüm. Meğersem Patrick kadını bizim fotoğraflarımızı çekmek için tutmuş, kadın profesyonel bir fotoğrafçıymış. Ben bunu o an da anlamamıştım, onun hala tur rehberi olduğunu düşünüyordum.”

“Sonra aniden dizinin üzerine çöktü ve soruyu sordu. Evet ağlamaya başladı ve teklifi o an etti.”

“Şok içindeydim. Ne dediğini bile hatırlayamıyorum.”

%CODE5%

İkili şu an düğünlerini organize etmek üzerine odaklandı.

Sjödin, “Ben romantikliğe bayılan biriyim.” şeklinde itiraf etti. “Düğünün New York’ta çıkmaya başladığımız gün yani 28 Mayıs’ta olmasını istiyorum. Düğünü Almanya Alpleri’nde yapmayı planlıyoruz.”

“Münih’ten sadece bir saat uzaklıkta yani aile ve arkadaşlar için oldukça uygun. Benim sadece bir teyzem ve onun çok yakın iki arkadaşı var. Ben onlarla büyüdüm ve onlar benim tüm ailem. Onlar da buraya uçakla gelecekler ve düğünümüz gerçekten de çok özel olacak.”

%CODE6%

“Balayımız için Maldivlere gitmeyi planlıyoruz. Bir çok eşcinsel Maldivler’den müslüman bir ülke olduğu için korkuyor. Biz de Four Seasons Maldives Landaa Giraavaru ile birlikte Maldivler’in eşcinselliğe karşı olumlu tutumunu göstermek üzere beraber çalışıyoruz.

“İleride çocuk sahibi olmak istiyorum fakat şimdilik düğün üzerine odaklanıyoruz.”

%CODE7%

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin