fbpx   .  

Euphoria’nın 3. Sezonunda Rue’yu Neler Bekliyor?

Euphoria’nın yaratıcısı, üçüncü sezonda Zendaya’nın karakterini (Rue) nelerin beklediğini açıkladı.

Şubat 2022’de, popüler kablolu yayın ağı HBO, cesur gençlik dramasını üçüncü sezon için yenilediğinde hayranlarını şaşırtmıştı. 

HBO Programlama Başkan Yardımcısı Francesca Orsi, “Sam, Zendaya ve Euphoria’nın tüm oyuncu kadrosu ve ekibi 2. Sezonu olağanüstü boyutlara taşıdı, anlatı geleneklerine ve biçimine meydan okurken, kalbini korudu” dedi. 

 

“Bu yetenekli ve çılgın ekiple çalışmaktan daha fazla onur duyamaz ya da 3. sezonda onlarla birlikte yolculuğumuza devam etmekten daha fazla heyecan duyamazdık.”

O kader gününden bu yana, izleyiciler dizinin yaklaşan girişiyle ilgili yeni bilgileri endişeyle bekliyorlar.

Neyse ki Euphoria’nın yaratıcısı Sam Levinson, Zendaya’nın Elle kapak hikayesi için yakın zamanda verdiği bir röportajda, Rue’nun ayıklığa doğru yolculuğu da dahil olmak üzere hayranların neler bekleyebileceğine dair bazı yeni bilgiler paylaştı.

Üçüncü sezonun temaları hakkında konuşan The Idol yönetmeni, sorunlu karakterin “yozlaşmış bir dünyada ilkeleri olan bir birey olmanın ne anlama geldiğini keşfedeceğini” açıkladı.

Ayrıca yeni bölümlerin “film noir” türünde bir havaya sahip olacağını belirtti. 

Levinson üçüncü sezon hakkında bilgi vermenin yanı sıra Zendaya’ya ve onun güçlü iş ahlakına da övgüler yağdırdı. 

“O tanıdığım en rekabetçi insan, iyi anlamda. Bir sanatçı olarak sürekli gelişiyor ve her zaman bir meydan okuma arayışında. Asla kayıtsız değil” diye ekledi.

Levison’ın röportajı, Zendaya’nın üçüncü sezonda Rue için ne istediğini açıklamasından birkaç ay sonra geldi. 

“Dune yıldızı sözlerini şöyle sürdürdü: “Bunu yapabileceğini biliyorum çünkü Sam yazdı ve Sam Rue’nun ta kendisi ve bunu başardı. Challengers’ın yıldızı Aralık ayındaki bir soru-cevap oturumunda şunları söyledi: “O, Rue ve Rue gibi herkes için umut olduğunun bir kanıtı; gelen güzel mektuplardan ve ulaşan insanlardan bunu anlıyorum.”

“Birileri bana gelip Rue’dan ve onunla nasıl bağlantı kurduklarından ya da Rue’nun parçası olabildiği iyileşme yolculuklarının herhangi bir parçasından bahsettiklerinde bu deneyimler için çok minnettarım.

“Benim için bu isteyebileceğim en büyük, en büyük hediye, bana coşku ve yaptığım işte bir amaç veriyor… Sadece biraz neşe ve kaybetme korkusu olmadan nefes alabilmesini ve sevebilmesini umuyorum. Yani bazı şeylerden geçmesi gerekecek, evet, ama bilirsiniz, oraya varacağız.”

Euphoria, 2019’daki ilk gösteriminden bu yana, ilişkilendirilebilir karakterleri, sürükleyici hikayeleri ve modern LGBTİ+ deneyimini temsil etmesi nedeniyle eleştirmenlerden büyük beğeni topladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.