fbpx   .  

Netflix’in Yeni Kuir Draması: Everything Now

Netflix yakında yayınlanacak olan kuir gençlik draması Everything Now’ın ilk fragmanını paylaştı.

Prömiyeri 5 Ekim’de yapılacak olan İngiliz dizisi, “yeme bozukluğundan uzun bir iyileşme sürecinin ardından evine dönen” 16 yaşındaki Mia’yı konu alıyor.

Dizinin özeti şöyle: “Mia, altıncı sınıfın kaotik dünyasına geri döndüğünde, arkadaşlarının onsuz gençlik hayatlarına devam ettiklerini görüyor.”

 

“Sürekli gelişen bir yapılacaklar listesi, üç en iyi arkadaşı ve büyük bir yeni aşkla birlikte Mia kendini flörtler, partiler ve ilk öpücükler dünyasına atar ve kısa süre içinde hayatta her şeyin planlanamayacağını keşfeder.”

Mia’yı, kısa süre önce A24’ün beğenilen korku filmi Talk to Me’de başrolde izlemiştik.

 

Netflix’in fantastik draması The Sandman’deki Lucienne rolüyle tanınan Vivienne Acheampong, Mia’nın annesi Viv’i canlandıracak. Stephen Fry ise Mia’nın doktoru Dr. Nell rolünde.

Diğer oyuncular arasında Lauryn Ajufo, Harry Cadby, Noah Thomas, Sam Reuben, Niamh McCormack, Jessie Mae Alonzo, Robert Akodoto ve Alex Hassell yer alıyor.

Yazar ve yaratıcı Ripley Parker’a göre dizi, “birçok İngiliz gencinin karşılaştığı ruh sağlığı sorunlarına, özellikle de yemek ve beden imajıyla ilgili olanlara” odaklanıyor.

Sekiz bölüm sürecek dizinin ilk fragmanına göz atın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.