fbpx   .  

Euphoria’nın Yan Karakterlerini En Kötüden En İyiye Sıraladık

Başroller izleyiciler üzerinde büyük etki bıraksalar da yan karakterler de en az ana kast kadar orijinal.

HBO’nun ünlü gençlik dizisi Euphoria’nın 2. sezonunda yer alan yan karakterlerin de en az ana karakterler kadar sarsıcı anları oldu.

 

En kötüden en iyiye, karşınızda 10 Euphoria 2. Sezon yan karakteri. 

 

10- Cal’in gençliği

Yakın televizyon tarihinin en nefret edilen babası olmadan önce Cal Jacobs (Elias Kocavas) partilemek, sporla uğraşmak ve bütün zamanını en yakın arkadaşı Derek ile geçirmek gibi klasik ergen çocuk işleriyle uğraşıyor gibi görünüyordu. Taa ki trajik hikayesini öğrenene kadar. 2. Sezonun 3. Bölümünde Cal’in birçok eşcinselin anlayabileceği, baskıcı aile sonucu cinselliğini gizli yaşayıp baskılamasını izledik.

Hikayesi üzücü olsa da Cal sonunda bir şeytana dönüştü bu yüzden onu 10. sıraya uygun gördük.

9- Custer 

Sizin de Mouse’un sağ kolu Custer hakkında içinizde garip bir his var mıydı? Varsa Haklıydınız! 2. Sezonun 6. Bölümünde Custer, Fez ve Ashtray’i yalnız bırakarak ne kadar güvenilmez olduğunu kanıtladı.

Custer’ın şu an tek göze çarpan tarafı Faye’e duyduğu aşk gibi görünüyor.

8- Derek’in gençliği

2. Sezon 3. Bölümde arkadaşlıklarının alevlenişini ve sönüşünü gördüğümüz Cal ve Derek’in gençliğinde neler olduğu konusunda merak içindeyiz. Genç Derek (Henry Eikenberry) açıldı mı? Yoksa Cal gibi gizli bir hayatı mı oldu? Cevaplara ihtiyacımız var.

7- BB

İnternette adı vapeci kız olarak geçen Barbara “BB” Brookes (Sophie Rose Wilson) ekranlarda uzun süre görünmemiş olsa da göründüğü her sahneye renk kattı. Onunla ilgili bir bölüm olsa fena olmazdı açıkçası.

6- Samantha

Minka Kelly’nin canlandırdığı karakteri öteki yan karakterler gibi çok görme fırsatımız olmadı fakat Maddy’i çocuğuna bakması için işe alan Samantha bu hayatta istenebilecek her şeye sahip gibi görünüyor. Maddy, en yakın arkadaşı erkek arkadaşıyla yattığı için en yakın arkadaşını silip atan Samantha’yı örnek alıyor (ve bütün kıyafetlerini deniyor). Samantha’yı daha çok görmeyi umuyoruz. 

5- Suze Howard

Cassie ve Lexi’nin alkolik annesi Suze (Alanna Ubach) “havalı anne” kavramının sınırlarını zorluyor. Kızlarının Cal gibi bir erkekle evinde yakınlaşmasına izin vermek gibi kafada soru işareti bırakan kararlar alsa da yine de konu partilemekse yanınızda isteyeceğiniz bir karakter.

4- Ashtray

Fez’in öz olmayan kardeşi diyebileceğimiz Ashtray (Javen “Wanna” Walton) sevgi ve sadakatin kan bağı ile ilgisi olmadığını bir kez daha kanıtlıyor. Ash, Fez’i korumak için her şeyi yapabilecek bir karakter. Herkesin hayatında Ash gibi dostlar olmasını diliyoruz. 

3- Fay

Faye (Chloe Cherry), Fez ve Ash’in yeni oda arkadaşları. Olaylardan bir haber ve biraz da alık olsa da Faye’i seviyoruz, bir şekilde bulunduğu her sahnede dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. 

2- Laurie

Komedyen Martha Kelly tarafından canlandırılan Laurie, uyuşturucu satıcısına dönüşen bir okul öğretmeni. Laurie’nin ne hissettiğini ya da ne yapacağını kestirmek oldukça zor, bu da onu korkulan karakterlerden biri yapıyor. 

1- Fez’in Büyükannesi

O, bir ikon! O, bir efsane! O, sahip olmak isteyebileceğiniz her şey! 

Fez’in her hareketinden otorite ve güç akan havalı büyükannesi (Kathrine Narducci) Fez’e ve Ashtray’e bildikleri her şeyi öğreten kişi. 2. Sezonda göründüğünden beri akıllara kazınan eşsiz bir karakter. Kendi dizisi olsa her saniyesini izlerdik. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.