fbpx   .  

Filmseverlerin Aklındakı Soru: Yeni Çıkan Filminde Pinokyo Eşcinsel Mi?

Pinokyo’nun hikayesinin bir kez daha anlatıldığı yeni filminin yakın bir tarihte fragmanı çıktı ve izleyenleri akıllarda büyük bir soru ile bıraktı. Lionsgate tarafından yapılan filmde Pinokyo karakteri eşcinsel mi olacak?

 

Filmde Pinokyo karakterini seslendiren Pauly Shore herkesin aklını karıştırdı. Masum bir çocuk sesi beklerken Pinokyo karşımıza oldukça şımarık ve feminen bir sesle çıktı.

 

Her çocuk filmi gibi başlayan fragmanda başta her şey normal görünüyor, hatta bir Ninja Kamplumbağalar referansı bile var, fakat Pinokyo’nun sesini duyduğumuz anda akıllarda Pinokyo eşcinsel mi? Eşcinselse ne zaman açılacak? (çünkü fragmanda bir kız arkadaş istediğini söylüyor) gibi sorular beliriyor.

Konu ile ilgili bazı takipçilern yorumları şu şekilde: 

“Pinokyo 15 yılın ardından LGBTİ+ hakları için geri döndü.”

“Herkes Gay Pinokyo ile kafayı bozmuş durumda fakat fragman Ninja Kamplumbağalar referansı ile başlıyor bunu nasıl göz ardı edebiliyoruz?”

Pinokyo’nun sesi TikTok’ta da büyük ses getirdi. Binlerce kullanıcı Pinokyo’nun sesine lip-sync yaptıkları videolar paylaştı. Hatta Shane bu videolar arasındaki favorilerini alıp kişisel  Instagram sayfasından paylaştı.

“Bütün bu harika insanların yaptığı TikTok’ları görünce gurulandım. Bazılarına gülmekten ağladım. Hepsi harika!” Diyen Shane,

“Eğer bu videoları izlemediyseniz hemen izlemenizi tavsiye ediyorum. Evet, Pauly Shane Pinokyo’nun yeni sesi! Yass!!” Diye de ekledi.

Lionsgate bile Pinokyo’nun sesi ile ilgili komik bir TikTok paylaştı.

“Viral olacağını asla tahmin etmezdim” Diyen Shane,

“Batı Hollywood’da gaylerin arasında büyüdüm. Hayatım boyunca çevremde eşcinsel insanlar oldu.” Diye de ekledi. 

“Bazı projelerde yer alıyorsunuz ve ne olacağı belli olmuyor. Viral olacağını asla tahmin etmezdim.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.