Evan Peters Yeni Netflix Dizisinde Seri Katil Jeffery Dahmer’ı Canlandıracak

 Evan Peters Yeni Netflix Dizisinde Seri Katil Jeffery Dahmer’ı Canlandıracak
Digiqole ad

Evan Peters, yeni bir Netflix dizisinde seri katil Jeffery Dahmer’ı oynayacak. 

American Horror Story’deki rolleriyle tanınan yıldız, bir düzineden fazla çocuğu ve genci öldürmekten suçlu bulunan Amerika’nın en kötü katillerinden biri olarak karşımıza çıkacak.

“Monster: The Jeffrey Dhamer Story” başlıklı seri, uzun süredir birlikte çalışan Murphy ve Ian Brennan tarafından ortaklaşa yaratılıyor. 

Deadline’a göre, Netflix dizisi kurbanın bakış açısından anlatılacak ve Dahmer’in 10 kez tutuklanmaktan kaçarak uzun süreli seri cinayetler işlemesine izin veren polis beceriksizliğine ve ilgisizliğine odaklanacak.

Monster’ın beyaz ayrıcalığına da dokunması bekleniyor, temiz ve iyi görünümlü beyaz bir erkek olarak, Dahmer polisler tarafından defalarca serbest bırakılmıştı.

Dahmer, kurbanlarından bazılarında nekrofili ve yamyamlık emareleri olması nedeniyle Milwaukee Yamyamı veya Milwaukee Canavarı olarak da biliniyordu.

Dahmer, 18 yaşında mezun olduktan üç hafta sonra ilk cinayetini gerçekleştirdi. 

Genç erkekleri ve çocukları öldürmeye başladı ve kurbanlarının cesetlerini parçalamakla tanınıyordu. 1991’de yakalanana kadar öldürmeye devam etti.

Dahmer’la ilgili başka filmler yapılmış olsa da önceki hikayelerin çoğunun aksine, Monsters daha psikolojik bir yaklaşıma sahip olacak ve cinayetlerin on yıldan fazla bir süre gerçekleşmesine nasıl zin verildiğine odaklanacak. 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin