fbpx   .  

Evli Erkek Çift ve Bir Kadından Oluşan Üçlü, Çocuk Sahibi Olmak İstiyor

New York’lu iki erkek internette tanıştıkları bir kadını ilişkilerine dahil ettiler.

Chris (38) ve Matt Brandt (28) çifti 8 yıldır birlikteler ve 2015’te bir buluşma uygulamasından tanıştıkları Cait Earnest’i de ilişkilerine dahil ettiler. 

Şimdi birlikte yaşayan üçlü, evlat edinme yolları arıyorlar.

 

Kendini biseksüel olarak tanımlayan Chris, daha önce hiçbir kadınla ilişkisi bulunmamış Matthew’a ilişkilerine bir kadını katmaya açık olup olmadığını sordu.

“Matthew’ün kadınlarla hiçbir tecrübesi olmamıştı ama benim hem birçok kadın hem de birçok erkekle ilişkim olmuştu. Matt’e aramıza bir şekilde bir kadının katılmasını nasıl karşılayacağını sordum.”

 

Matt, başta fikre karşı çıkmıştı ancak zamanla o da olumlu buldu ve ikili hemen iyi anlaşmaya başladıkları Cait’le tanıştı.

Chris:

“Üçümüz git gide daha çok vakit geçirmeye başladık ve 7 veya 8 ay sonra Cait haftanın beş günü bizde kalır olmuştu. Sanırım bir kadınla cinsel bir tecrübe yaşadıktan sonra aydınlanma yaşadım. Başka bir vücut, bağ kurabileceğim başka bir ruhtu.”

Chris ve Cait kendilerini biseksüel olarak tanımlıyorlar. Matt ise kendisini homo-esnek olarak tanımlıyor. 

Cait ve Matt, ikisi de Chris’in ilgisini istediği için, birbirlerini kıskandıklarını itiraf ettiler. Ancak Daily Mail’e, zaman geçtikçe birbirlerinin ilişkideki yerlerini kabul ettiklerini söylediler.

Cait’in The Sun’a yaptığı açıklamalar şöyle:

“Barda birileriyle buluştuğumuzda ‘Merhaba ben Cait ve bu ikisi benim erkek arkadaşlarım.’ diyorum. Çoğu şaka yapıp yapmadığımı sanıyor.”

Cait üçlünün seks hayatı hakkında da konuştu:

“Daha önce iki kişiyle aynı anda hiç seks yapmamıştım. Farklı insanlara farklı tempolar ama oldukça eğlenceli olduğunu söyleyebilirim.”

Üçlü, herhangi bir çocuğun üç ebeveyne sahip olduğu için şanslı olacağını ve ileride evlat edinmeyi düşündüklerini söyledi. Ancak Matt, şimdilik iki köpekleriyle mutlu olduklarını ekledi.

Geçen yıllarda, üçlü bir ilişkide bulunan Kanadalı üç erkek, evlat edinmeyi planladıklarını söyleyerek büyük bir tartışma patlatmışlardı.

27 yaşındaki Adam Grant, Shayne Curran ile 2011 yılından beri evliydi. Ancak çift boşanma kararı verdi.

Boşanma sebepleri, anlaşamamaları değil, üçüncü birisi Sebastian Tren’in ilişkilerine dahil olmasıydı.

Nova Scotia’lı üçlü, 2012’den beri birlikte yaşasalar da ilişkideki sadece iki kişinin evli olmasını doğru bulmadılar.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.