fbpx   .  

Ezra Miller: LGBT’ler Heteroseksüellere Kıyasla Daha İyi Seks Yapıyor

Kendini cinsiyetsiz olarak tanımlayan aktör Ezra Miller, GQ İngiltere ile yaptığı en son röportajında LGBT’lerin heteroseksüellere kıyasla sekste daha iyi olduğunu ilan etti.

Flash ve Justice League yıldızı röportajda, bazı insanların inançlarının aksine yüzyıllardır var olan LGBT’lerin tarihinden bahsetti.

 

 

“Hawaii’de Mā hū diye bir kelime var. ‘Dönüşen/oluşan şey’ olarak çevrilebiliyor. Daha oluşmamış bir idol gibi yani. Hawaii yerel inancına göre herkeste kū (erkek ruhu) ve hina (kadın ruhu) vardır. Yani herkes transtır,” diye açıkladı.

Miller, günümüzde LGBT topluluğunun eşit haklar için mücadele ettiğine inanmıyor.

“Eşitlik için savaşmıyoruz, baskıcı sistemlere karşı yapılan çatışmaların hiçbiri eşitlik mücadelesi değil. Üstünlüğün doğru şekilde kavranması için savaşıyoruz.”

Miller ayrıca LGBT’lerin heteroseksüellere kıyasla sekste daha iyi olduğunu da söyledi.

“Seks konusunda herkesten daha iyiyiz. Sanatta daha iyiyiz. Savaşta daha iyiyiz. Cinsiyetsiz, kuir, trans, gay, lezbiyen, ne dersen. Tıpkı nörodiverse insanlar gibi, bu insanların hepsi kutsal varlıklardır, diğer varlıklardan daha üstündür,” dedi ve “zalimler gerçekten sadece kendilerini ezmekte,” diyerek konuşmasını bitirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.