Ford Homofobiye Gökkuşağı Kamyonuyla Cevap Verdi!

 Ford Homofobiye Gökkuşağı Kamyonuyla Cevap Verdi!
Digiqole ad

Birisi Almanya’daki yeni Ford Ranger Raptor kamyonu hakkında eşcinsel karşıtı bir hakaret kullandığında, Ford tam olarak doğru şekilde yanıt verdi.

Sosyal medyada biri popüler kamyonun mavi renkli bir versiyonunu “çok eşcinsel” olarak tanımladıktan sonra Ford “#VeryGayRaptor başlangıçta dijital olarak oluşturuldu” dedi.

Ancak popüler kamyonun sanal bir modeli Ford için yeterli değildi. “Bir adım daha ileri götürmeye” karar verdiler ve “altın ve gökkuşağı renklerinde çok gerçek bir #VeryGayRaptor yarattılar”.

Arkadaki Ford logosunun etrafına küçük bir kalp bile koymuşlar.

Çok Eşcinsel Kamyon, Christopher Street Günü’ndeki Berlin Pride kutlaması için Köln- Almanya sokaklarında tur attı ve homofobiklere sözlerinin bazen oldukça ‘gay’ sonuçları olduğunu gösterdi.

‘Çok Eşcinsel Kamyon’ kesinlikle renkli olsa da yoldaki gökkuşağı renkli araçların ilki değil. Belki de bu eşcinsel ulaşım araçlarının en ünlüsü, ikonik 1994 filmi The Adventures of Priscilla, Queen of the Desert’da görülen eskimiş otobüs Priscilla’dır.

Alman Gururu ve Ford’u, nefret edenlere homofobik bir karalamanın nasıl çok eşcinsel bir ana dönüştürüleceğini gösterdikleri için kutluyoruz.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin