Game of Thrones Yıldızı Sophie Turner: Kadınlarla Beraber Oldum

 Game of Thrones Yıldızı Sophie Turner: Kadınlarla Beraber Oldum
Digiqole ad

Game of Thrones dizisinde Sansa Stark’ı canlandıran Sophie Turner, geçtiğimiz günlerde Rolling Stones’a röportaj verdi. Turner, röportajda hem erkeklerle hem de kadınlarla birlikte olduğunu söyledi.

Turner, derginin kapağı için de Maisie Williams ile birlikte poz verdi. İkili 2011’den beri Sansa ve Arya Stark kardeşleri canlandırıyor. 

Dizinin 8. ve aynı zamanda sonuncu olan yeni sezonu, Nisan ayında başlayacak. Milyonlarca izleyici heyecanlı ve buruk bir bekleyiş içinde. 

Geçtiğimiz Şubat ayında 23 yaşına giren Turner, nişanlı olmak hakkındaki deneyimini de paylaştı. The Jonas Brothers’tan Joe Jonas ile nişanlı olan ünlü oyuncu, “bu kadar genç yaşta böyle planlar yapacağını hiç düşünmediğini” belirtti. 

“Sonsuza dek yalnız olacağımı düşünüyordum.”

“Sanırım doğru kişiyi bulduğunuz zaman, biliyorsunuz. Bazen yaşıtlarımdan daha yaşlı bir ruha sahip olduğumu düşünüyorum. Bazı şeyleri anlamak için yeterince erkekle birlikte oldum, yeterince kadınla birlikte oldum. 22’den çok, 27-28 gibi hissediyorum.”

Röportajı gerçekleştiren Brian Hiatt, “yeterince kadınla birlikte oldum” kısmını vurgulayınca, Turner böyle yanıt verdi:

“Herkesin deneysel bir yanı var. Herkes büyüyor. Ben insanların ruhlarına bakarım, cinsiyetlerine değil.”

Turner cinsel yönelimi hakkında ise kesin bir ifade kullanmayı reddetti. 

“Başlarda Maisie’yi kıskanıyordum. Çünkü tüm savaş sahnelerinde, havalı anlarda o ön plana çıkıyordu. Diyordum ki, ‘Benim canlandırdığım karakter daha güçlü.’ Sansa, Arya’dan daha hızlı uyum sağlıyor. Arya ile Sansa yer değiştirmiş olsaydı, Arya’nın kellesi çoktan gitmişti.”

“Sansa’nın karakter gelişiminin yavaş olması yorucu tabii. Fakat bu süreci daha tatmin edici kıldı. Gücü yeni yeni eline alıyor olsa da bu beni mutlu ediyor.”

İşte gerçek bir Stark!

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin