Gay Aktör Charlie Carver Babasının Gay Olması Hakkında Konuştu

 Gay Aktör Charlie Carver Babasının Gay Olması Hakkında Konuştu

PARK CITY, UT – JANUARY 25: Actor Charlie Carver of “I Am Michael” poses for a portrait at the Village at the Lift Presented by McDonald’s McCafe during the 2015 Sundance Film Festival on January 25, 2015 in Park City, Utah. (Photo by Larry Busacca/Getty Images)

Digiqole ad

“Bu benim sesimin daha yüksek çıkmasına, daha atılgan ve daha deneysel olmama yol açtı.”

Aktör Charlie Carver’ın samimi bir yazı ile gay olduğunu açıklamasının üzerinden bir yıldan fazla zaman geçti.

28 yaşındaki aktörün o yazıda bahsetmediği şey ise, rahmetli babasının da gay olduğuydu.

Carver için her zaman işler sorunsuz gitmedi, önce babasına gay olduğu için kızdı, Carver 12 yaşındayken babası gay olduğunu açıklamıştı.

Carver, onu Yılın Bekarı olarak seçen Attitude Magazine’e: “Babalar ve oğullarının cinsel yönelimleri ne olursa olsun, birbirlerinden şikayetçi oldukları gibi; kendimi tanımlayabileceğim, kendi kurallarımı koyabileceğim bir yerde olmak isterken, birden olmaya zorlandığım kişi olmuş gibi hissettim, ve onun gibi olmak istemedim.” diye anlattı.

Aktör, babasının cinselliğinin sonunda kendisini kabullenmesine yardımcı olduğunu söylüyor.

“Bence cinselliğinin seni tanımlamadığını, kendi hayatını yaşadığı şekilde bana öğretti.“ diyor.

“Bu kim olduğunun önemli bir parçası, ama onun çok zengin bir hayatı vardı… Ve bence onun içselleştirdiği utancın bir kısmının bana göre olmasından bıktığım için, bunun gerçekten temeline inmek benim için neredeyse bir meydan okuma haline geldi.”

“Bu benim sesimin daha yüksek çıkmasına, daha atılgan ve daha deneysel olmama yol açtı. Ve bazen duygularını incitse de, bence aynı zamanda bundan memnundu.”

Charlie Carver, tek yumurta ikizi Max Carver ile en çok Desperate Housewives, Teen Wolf ve The Leftovers dizilerindeki rolleriyle tanınıyor.

Ama bu senenin başında, gay hakları hareketinin tarihini anlatan, ABC kanalının When We Rise mini dizisinin ilk bölümünde Max olmadan yer aldı. Aynı zamanda, I Am Michael ve Fist Fight filmlerinde de rol aldı.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

23 Paylaşımlar
Paylaş23
Tweetle
Paylaş
Pin