fbpx   .  

GayMag’den Bakımlı Olmanın Kuralları

Pek çok hetero erkeğin umrunda bile olmasa geyler hep bakımlı olmayı umursamışlardır. Doğru cilde doğru ürün, doğru malzemelerin seçilmesi, parfüm seçimi gibi pek çok konudaki araştırmanıza kolaylık sağlayabilecek birkaç öneride bulunmak istedik. Peki bu adımları uygulamak isterseniz neler yapabilirsiniz?

kolj_1

Yoğun iş temposuna başlamadan önce sabah yapacağınız sıcak bir duş güne dinç başlamanızı sağlayabilir. Bununla birlikte, traş sonrasında yoğun nemlendirici içerikli losyonlar kullanabilir böylece cildinizi ferahlatmış ve sonrasında oluşabilecek kızarıklıkları ve tahrişleri önlemiş olursunuz. Yağlı ya da kuru bir cilde sahipsiniz cildinize günlük olarak yapabileceğiniz en temel bakım temizlemektir. Sabun kullanmamaya özen gösterin. Eğer sabun kullandıysanız kuruluğu önleyebilmek için, su bazlı jel yada köpükleri tercih edebilirsiniz. Acqua di Parma’nin ürünleri bu konuda çok başarılı.

 

kolj_2Soğuk havalar nedeni ile hepimizin cildinde kurumalar meydana geliyor. Sizlere Tom Ford’un birkaç ay önce çıkarmış olduğu erkek bakım ürünlerini tavsiye edebiliriz.

kolj_3-2Sağlık açısından oldukça önemli olan spora ayıracak vakit bulamıyorsanız eğer imkanınız dahilinde ise sabah uykusundan fedakarlık yapıp  15-20 dakikalık  minik egzersizlerle kısa sürede fitliği yakalabilirsiniz:)

kolj__4Parfüm kullanmak çoğu gey için altın kuraldır, bunu hepimiz biliyoruz:) Ama doğru parfümü kullandığınıza emin olamayabilirsiniz. Başkasının üzerinde beğendiğiniz kokular sizin üzerinizde aynı etkiyi yaratamayabilir! Bunun için deneme yanılma yöntemine başvurabilir ve parfüm alırken bulunduğunuz mevsimi de göz önün de bulundurabilirsiniz.

kolj_kELAYNAKGünümüzde erkeklerin en büyük sıkıntılarından biri olan saç dökülmesini önlemekte artık mümkün! Saç tipinize uygun olan şampuanları ve bakım serumlarını kullandığınız taktirde saçlarınızdaki dökülmenin azaldığını göreceksiniz! Eczacınıza danışarak size uygun olan ürünleri bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.