Editörün Seçtikleri

Genç Erkeklerle Çıkma Hakkında 6 Efsane

GMag
Yazar: GMag

Erkeklerle çıkmak hakkında sevdiğim şeylerden biri, genel olarak, partnerler arasındaki yaş farklarının göz ardı edilmesidir. Bu, sevgililik havuzumuzun zaten gülünç derecede küçük olduğu gerçeğiyle ilgilidir. Dolayısıyla, kendimizi yalnızca yaşıt erkeklerle buluşmakla sınırlasak, zaten sınırlı sayıdaki potansiyel sevgili ihtimalimizi azaltacağız.

Fakat yine de, kendinden yaşça genç erkeklerle çıkmayı reddeden erkekler de var. Peki bunun sebebi ne? Gelin birlikte göz atalım.

1- Genç erkekler, kendinden büyüklerle sadece parası için sevgili olur.

Elbette genç eşcinsel erkekler de sığ olabilir, ancak bu konuda genelleme yapmak doğru değil. Gerçek aşkı arayan da onlarcası var.

2- Hayatınızın farklı evrelerinde olduğunuz için ilişkiniz yürümez.

Hayatın farklı evrelerinde olmak değil, hayatınızdaki önemli noktaların ortaklığı daha önemlidir aslında.

3- Genç erkekler ilişkiye “baba meseleleri” sebebiyle başlamış olabilir.

Özel hayatında babasıyla ilgili sıkıntıları olabilir ve babası yerine koyabileceği, ona güvendiği kadar güveneceği birini arıyor olabilir ancak bu abartılacak kadar büyük bir problem mi?

4- Fazla yaş farkı ilişkiyi zorlaştırabilir.

Farklı TV programlarını izleyerek, farklı şeylerin doğruluğuna inanarak büyümüş olabilirsiniz. Aynı yaşta olsaydınız da bütün bunlar farklı olabilirdi. Gerçek aşkı bulduktan sonra, bunlar kimin umurunda?

5- Ciddi bir ilişki yürütebilecek yeterlilikte olmazlar.

Hadi ama, ciddi ilişki meselelerinin yaşla alakası olmadığını hepimiz biliyoruz.

6- Bir süre sonra ilişkiden sıkılıp, hayatlarına kaldıkları yerden devam edebilirler.

Bu her yaştan her insanın başına gelebilir. Cicim ayları geride kaldıktan sonra bütün ilişkiler rutine bağlar. Sıkılıp ayrılmak isteyen genç taraf olabileceği gibi, yaşça büyük olan taraf da olabilir.

Yorum Yaz

12 Paylaşımlar
+1
Paylaş12
Tweetle
Paylaş
Pin