Glee Yeniden Çekilebilir!

 Glee Yeniden Çekilebilir!
Digiqole ad

Glee’nin yeniden çekilmesi fikri, dizinin hayranları arasında tartışma yarattı.

Glee’nin yeniden çekilmesi olasılığı, geçtiğimiz günlerde dizinin yaratıcısı Ryan Murphy’den geldi. Her ne kadar Murphy diğer dizileri çekmekle meşgul olsa da başarılı yapımcı, Glee’nin kalbinde özel bir yeri olduğunu itiraf etti.

Murphy, diziyi yeniden çekme fikrini dile getirdiği bir yazıyı Instagram’da paylaştı:

“2009 yılını, Lea Michele’i, Ben Platt’i ve Beanie Feldstein’i tanıdığım bir dünyayı hayal edin. O dünyada olsam Lea ve Ben’in hem dost hem de düşman olduğu, Glee Klübü için savaştığı bir hikaye yazardım. Ben, aynı zamanda hem futbol takımında yer alır hem de neredeyse bütün okulla yatıyor olurdu. Beanie ise ikisinin ortak arkadaşı olur ve arada kalırdı. Aniden Beani, Sue Sylvester ile güçlerini birleştirir, Glee Klübü’ne katılır ve kulübün gaddar ana solisti olurdu. Ben ve Lea ise Beani’yi tahtından indirmek için birlik olurdu. BU SENARYOYU ÇEKMEK İSTİYORUM. Acaba çeksem mi?”

Murphy’nin paylaştığı bu yazı, hayranlardan değişik tepkiler aldı. Bazıları dizinin yeniden çekilmesi fikrine dair heyecanını dile getirirken bazıları da beğenmediğini söyledi. Birçok hayran da dizinin asıl kadrosunu görmek isteyeceğini belirtti.

Fakat dizinin bu versiyonu çekilecek olsaydı bile kadroda yer alan birçok oyuncu dizide tekrar yer almazdı. İkonik Kurt Hummel karakterini canlandıran Chris Colfer, dizideki rolüne dönmek istemediğini açıkça belirtti. Ayrıca dizide yer alan Cory Monteith geçtiğimiz birkaç sene öncesinde vefat ederken Mark Salling ise intihar etti.

Yine de Ryan Murphy’nin bu yazıyı ciddi bir şekilde yazıp yazmadığını bilmiyoruz. Belki hayranların tepkisini ölçmek, belki de anılarımızın depreşmesini istemiştir. Neler olacağını görmek için belli ki bekleyeceğiz.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

24 Paylaşımlar
Paylaş24
Tweetle
Paylaş
Pin