Gus Kenworthy’nin Adam Rippon’a Yaptığı ‘Seks’ Şakası Takipçilerini Çıldırttı!

 Gus Kenworthy’nin Adam Rippon’a Yaptığı ‘Seks’ Şakası Takipçilerini Çıldırttı!
Digiqole ad

Eşcinsel olimpik kayakçı Gus Kenworthy, Twitter üstünden bir diğer olimpik atlet Adam Rippon’a seksli bir şaka yapınca takipçiler çılgına döndü.

Adam Rippon 

Kenworthy, NBC Sports hesabının “Jason Brown, Internationaux de France’da Nathan Chen’in üstüne çıktı” haberini alıntılayarak Rippon’u etiketledi ve “Tanrım @adaripp gerçek eğlence başlamadan emekli oldun.” yazdı. 

Hayranlar arasında bir anda ilgi uyandıran tweet, kısa bir sürede 5,000 beğeniyi geçti. Gelen tepkilerin bazıları ise aşağıdaki gibi:

“Başlık diye buna derim.”

“Belki Adam emekliliği bırakma kararı alır.”

“Ve bu TV’de yayınlandı.”

İkili ilk defa şakalaşmıyor. 

Geçtiğimiz günlerde Kenworthy, Rippon’a benzeyen bir kıyafet ile poz vermiş başlık olarak da “Adam Ripoff” yazmıştı. (Ripoff kelimesi İngilizce ‘çalıntı’ anlamı taşıyor. Kenworthy bu şaka ile Adam’ın soyadı Rippon’a gönderme yapıyor.)

Kenworthy geçtiğimiz şubat ayında gerçekleşen 2018 Kış Olimpiyatları final yarışından sonra erkek arkadaşı Matthew Wilkas’ı kameraların karşısında canlı yayında öpmüş ve viral olmuştu. 

Ufacık bir öpücük olsa da, NBC başta olmak üzere milyonlarca insanın şahit olduğu bir an tarihe kazındı. 

Şakacı kimliğini her fırsatta gösteren Kenworthy, Instagram’a çıplak bir fotoğrafını yüklemiş başlık olarak da “27 yıl önce tam olarak bu kıyafetle dünyaya gelmiştim.” yazmıştı. Fotoğraf 160,000 kişi tarafından beğenildi. 

Aynı zamanda hayvanları da çok seven sporcu, 2015’te Kore’de yarışa hazırlandığı tesisteki köpeğin öldüğünü öğrendiğinde depresyona girdiğini belirtiyor. 

“Beemo öldükten sonra tamamen boş hissettim.”

“Oradakilerle bazen hala konuşuyorum.” 

“Benim de beş aylık Jindo / Labrador kırması bir dostum var. Adını Birdie (Kuşum) koydum çünkü Beemo’nun en sevdiği şeyler kuşlardı.”

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin