Kenara Çekil Kylie! Güzellik Dünyasının Artık Yeni Bir Yıldızı Var: Bretman Rock!

 Kenara Çekil Kylie! Güzellik Dünyasının Artık Yeni Bir Yıldızı Var: Bretman Rock!
Digiqole ad

Bretman Rock, dünyanın dört bir yanındaki makyaj sanatçılarının tanıdığı bir isim, ancak az sayıda kişi büyüleyici kirpiklerin ve kontürlü yüzlerin arkasındaki bu genci tanıyordu. Şimdi 19 yaşındaki Hawaii’li, yaklaşık 20 milyon sosyal medya takipçisiyle beraber kozmetik oyununu değiştiriyor.

Rock, bu yıl Forbes’un “30 Under 30” ve Time’ın “30 Most Influential Teens” listelerine girmeyi başardı. Ve ayrıca Morphe kozmetik ile de işbirliği içinde.

Adalarda yetişen Rock, çocukluğunun nasıl geçtiğini şöyle anlatıyor;

“Bikini giyerdim ve kimse umursamazdı. Üçüncü sınıfta kaşlarımı yoldum. Üçüncü sınıftayken allık sürüyordum. Açıkça söylemek gerekirse, beni kabul eden insanlarla büyüdüm.”

Rock’ın tavırları, dünya çapında kuir ve trans gençlerle, özellikle de LGBT tanımının tehlikeli olduğu ülkelerde, gençlerin önünü açıyor; 

“Sık sık onların açılmasına yardım ettiğimi söylüyorlar.”

Hayranlarının sevgisi, iki yıl önce Rock’ın bir makyaj şovu yapmak için Filipinler’e bir ziyarette bulunmasıyla ortaya çıktı. Artan sayıdaki hayranı nedeniyle, Filipinler’deki Miss Universe 2017 için kırmızı halıda sunuculuk yapması istendi.

“Filipinlerde takipçilerim olduğunu biliyordum, ama o kadar güçlü olduğunu bilmiyordum.”

Açıkça, genç girişimcinin kariyeri hızla yükseliyor, ancak Rock, rol model olmanın ne anlama geldiğini anlıyor ve bunu ciddiye alıyor. Hayranları için en büyük tavsiyesinin, “filtresiz” bir hayat yaşamak olduğunu söylüyor.

“Yüzünde bir gülümseme ile bir şeyler yapıyor ve eğleniyorsan, o zaman filtresiz oluyorsun. Kendimi temsil etmeye devam edeceğim çünkü olumsuz düşünen insanları umursamıyorum.”

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

29 Paylaşımlar
Paylaş29
Tweetle
Paylaş
Pin