Halsey ve Cara Delevingne Gerçekten Birlikte mi?

 Halsey ve Cara Delevingne Gerçekten Birlikte mi?
Digiqole ad

İnsanlar Eylül ayından beri Halsey ve Cara Delevingne arasında neler olduğunu sorguluyorlar. İşte bildiklerimiz.

Hollywood endüstrisi söz konusu olduğunda söylentilerin kontrolden çıkması çok kolay. Kim kiminle birlikte her zaman sıcak bir sohbet konusu ve ünlüler ne zaman bir araya gelse medya çıldırıyor. Bu özel durumda, söz konusu çift Halsey ve Cara Delevingne olur.

İkisi gerçekten çıkıyorlarsa, her iki eski sevgilisi de artık birbirleriyle ilişki içinde olduğundan bu normalden daha da büyük bir haber! G-Eazy ve Ashley Benson’den bahsediyoruz. Hadi gelin şu karmaşık aşk dörtgenine bakalım. 

Halsey ve G-Eazy Temmuz 2018’de Resmen Ayrıldı

Halsey ve G-Eazy, Temmuz 2018’de resmi olarak ayrıldılar. İlişkileri, birlikteyken çok fazla kargaşa yaşadıkları için Halsey tarafından “zehirli” olarak etiketlendi. Tek eski kız arkadaşı o değil ancak ilişkileri oldukça etkiliydi. “Him & I” adlı hit şarkıyı yayınladıktan sonra çıktıklarını doğruladılar. Birlikte kırmızı halılarda yürüdüler, birlikte sahnede performans sergilediler ve gayet iyi görünüyorlardı – ama belli ki içeride farklı şeyler oluyormuş.

Cara Delevingne ve Ashley Benson Nisan 2020’de Resmen Ayrıldı

Cara Delevingne ve Ashley Benson ise  Nisan 2020’de resmen yollarını ayırdı. İkisi ilk kez bir araya geldiğinde, bu büyük bir haberdi! Herkes onlar adına gerçekten mutluydu ve oldukça şok olmuştu çünkü pek çok kişi Ashley Benson’ın da kadınlarla çıkmakla ilgilendiğini bilmiyordu. Birlikte gönderdikleri resimlerin çoğu çok fazla sevgiyle dolduğu için çok aşık görünüyorlardı. Mayıs 2018’de ilk kez el ele tutuştular ve ayrılmaya karar vermeden önce ilişkilerini bir süre güçlü tuttular.

Halsey & Cara Hakkında Söylentiler Eylül 2020’de Başladı

Eylül 2020’de Halsey ve Cara Delevingne hakkındaki söylentiler manşetlere taşınmaya başladı. Halsey’in G-Eazy ile ilişkisi sona erdikten sonra, Halsey ayrıca Youngblud adında bir rapçi ve Emma Roberts’la çıkmış, Evan Peters adında bir aktörle de romantik bir bağ kurmuştu. Öte yandan Cara Delevingne, Ashley Benson ile ilişkisi sona erdiğinden beri başka kimseyle halka açık bir şekilde çıkmadı – Halsey ile dedikodu ilişkisini saymazsak.

Bir Kaynak İkisinin Arkadaşlarının Önünde Öpüştüğünü İddia Etti

The Sun’a göre, Cara Delevingne’e yakın olduğunu iddia eden bir kaynak The Cut aracılığıyla “Cara’nın (Halsey)’i arkadaşlarının önünde öptüğünü” ve bunun gerçekten “ikisi için de önemli bir şey olmadığını” ortaya koydu.” Kaynak, “son birkaç haftadır” Cara ve Halsey’in “birlikte takıldıklarını” açıkladı. Bu kaynak doğruyu söylüyorsa, Halsey ve Cara’nın en azından birlikte güzel vakit geçirdiğini duymak güzel!

Cara, Halsey’nin “Nightmare” Klibinde Oynadı

Cara Delevingne, yoğun programından biraz zaman ayırarak Halsey’in “Nightmare” klibinde yer aldı. Şarkının sözlerinde “Kibar davrandım ama ölmeyeceğim / Bir adama yatağımda ne yapmam gerektiğini söylemesi / Eski sevgililerimi bodrumda kontrol altında tutması / Çünkü nezaket zayıflıktır veya daha kötüsü, kayıtsızsınız.”

Müzik Video Setinde Birlikte Çok Eğlendiler

“Nightmare”in videosunu çekerken Halsey ve Cara Delevingne kesinlikle birbirleriyle vakit geçirirken çok eğlendiler. Çekim arasında ne kadar eğlendiklerine bakın!

Görünüşe göre ikisi birbirleriyle son derece rahatlar ve gerçekten iyi anlaşıyorlar. Sağlıklı bir ilişkide (veya arkadaşlıkta) önemli olan benzer bir mizah anlayışını paylaşmaktır öyle değil mi?

Cara ve Ashley Ayrılmadan Önce Zaten Dostlardı

Bu resimde de görüldüğü gibi Cara Delevingne ve Halsey, Cara’nın Ashley Benson ile ilişkisi bitmeden çok önce birbirleriyle takılıyorlardı.

2019’da Brooklyn’de bir DKNY 30. yıldönümü partisine katılıyorlardı ve dahil olan herkes modaya uygun ve şık görünüyordu. Bu, Halsey ve Cara Delevingne’in, onlar hakkında herhangi bir ilişki söylentisi başlamadan önce birbirleriyle iyi olduklarını kanıtlıyor.

İkisi de Hem Erkek Hem Kadınlarla Çıkma Konusunda Açık

Halsey de, Cara Delevingne de hem erkeklerle hem de kadınlarla çıkmaya açık olmaları konusunda oldukça dürüst. Halsey kendini biseksüel olarak tanımlarken, Cara Delevingne kendini panseksüel olarak tanımladı. “Sanırım her zaman panseksüel kalacağım. Ancak kişi kendini tanımlar, ister “onlar”, ister “o” veya “o”, ben kişiye aşık oluyorum- işte bu. Bu kişi çekici geliyor.”

Bazıları G-Eazy ve Ashley Benson’ı Kıskandırmaya Çalıştıklarını Söylüyor

Pek çok hayran, Halsey ve Cara Delevingne’in ilişkisinin tamamen G-Eazy ve Ashley Benson’u kıskandırmak için üretildiğini düşünüyor. Halsey ve Cara, tamamen özgün ya da gerçek olmayan herhangi bir şeyi yapmayı isteyecek genç kadınlara benzemiyorlar. Özgünlüğün hem Cara hem de Halsey için çok büyük olduğunu belirtmek önemli. Aslında, Halsey kendisi hakkında çok şey ortaya koyuyor ve yazıp söylediği derinlemesine duygusal olarak savunmasız şarkı sözleriyle ne kadar dürüst olduğunu kanıtlıyor.

Gerçekten Çıkıyorlar mı? Söylentileri Onaylamadılar

Soru hala geçerli… Cara Delevingne ve Halsey gerçekten çıkıyor mu? Ne yazık ki ikisi de söylentileri doğrulamadı. İlginçtir ki, ikisi de söylentileri yalanlamadı! 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

16 Paylaşımlar
Paylaş16
Tweetle
Paylaş
Pin