fbpx   .  

Harry Styles Cinselliği Hakkında Konuştu: Arkadaşlarıma Hep Açık Oldum

Harry Styles belli kalıpların içine sıkışmak istemiyor.

Süperstar, Better Home & Gardens dergisinin yeni kapağında yer aldı ve bu sayıda müziğini, pandemi tecrübesini, cinselliğini ve daha fazlasını konuştu.

Harry’s House adlı yeni albümü için,

 

“Kulağa en büyük ve en eğlencelisi gibi gelebilir ama açık ara en samimi olanı” dedi.

“Son olarak, bu albüm ticari bir başarı kazanmazsa hayatım sona ermiş gibi gelmiyor” diye devam etti. “Sadece doğru, eğlenceli, süreç açısından uzun süre kendimin, arkadaşlarımın ve ailemin gurur duyabileceği şeyler yapmak istiyorum. Çocuklarım da bir gün gurur duyacaklar.”

Styles ayrıca albümün pandemi sırasında edindiği deneyimin bir ürünü olduğundan da bahsetti.

“Bence herkes büyük ölçüde kendini yansıtma döneminden geçti, çok fazla kendi sorunlarımıza odaklandık ve bir albüm yapmaktan daha çok, kendi sorunlarımıza odaklandığımız bir şey var mı bilmiyorum” diye ekledi.

Cinsiyet temsiliyle ilgili deneyler yapmasıyla tanınan şarkıcı, cinselliğini alenen paylaşma beklentisine de açıklık getiriyor.

“Arkadaşlarıma gerçekten açık oldum, ama bu benim kişisel deneyimim; o benim özelim. Gitmemiz gereken nokta şu yönde, ne olduğu fark etmeksizin herkesi olduğu gibi kabul etmek ve daha açık olmak, ayrıca her şeyi etiketlemek zorunda olmamak, hangi kalıpları kontrol ettiğinizi netleştirmek zorunda olmamakla ilgili.”

Yetiştirilme tarzına dönüp baktığında Styles, bunun başarı ve genel olarak kariyeri hakkındaki görüşlerini nasıl etkilediğini de paylaştı.

“Yapımcım, büyük çöküşümü ne zaman yaşayacağımı sorup duruyor” dedi. “Düşünebildiğim en dürüst versiyon, hiçbir şekilde yoksulluk içinde büyümedim, ancak fazla paramız yoktu ve hayatta neler başarabileceğime dair bir beklentim vardı. Diğer her şeyin bir bonus olduğunu hissediyorum ve çok şanslıyım.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.