fbpx   .  

İzleyin: Thor’un Yeni Fragmanı LGBTİ+ Hayranların Kafasını Karıştırdı!

Marvel, Thor: Love and Thunder’ın ilk fragmanını yayınladı ve LGBTİ+ hayranlar filmdeki tuhaf anları şimdiden heyecanla bekliyor.

Film, Taika Waititi’nin Thor: Ragnarok’unun devamı niteliğinde ve Chris Hemsworth, bir kez daha iri yapılı, itibarlı süper kahraman rolünü üstleniyor.

 

Tessa Thompson bir kez daha cesur savaşçı Valkyrie’yi oynayacak ve Natalie Portman Marvel Sinematik Evrenine (MCU) Mighty Thor olarak geri dönecek.

 

18 Nisan Pazartesi günü yayınlanan fragman, Thor’un görünüşte huzurlu bir hayat yaşadığını, hatta bir tepede meditasyon yaptığını gösteriyor. Thor, “tam olarak kim olduğunu” anlamak için “kendi yolunu seçmeye” ihtiyacı olduğunun farkına varır.

Hemsworth, “Süper kahramanlık günlerim sona erdi,” diyor.

Ancak filmin resmi özetine göre, kötü adam Gorr the God Butcher (Christian Bale) sahneye çıkınca emekliliği kısa sürede kesintiye uğrayacak. Thor, bu yeni düşmanı yenmek için Yeni Asgard kralı Valkyrie, Korg (Waititi) ve Galaksinin Koruyucularından yardım istiyor.

Valkyrie, gelişen medeniyetin lideri olarak yeni görevlerinden sıkılmış gibi göründüğü için yeni fragmanın bir noktasında muhteşem bir takım elbiseyle süslenmiş bir şekilde karşımıza çıkıyor.

Thor, Star-Lord AKA Peter Quill’e (Chris Pratt) ve Galaksinin Koruyucularının geri kalanına yaklaşır ve kahraman, Asgardlı’ya bazı anlamlı tavsiyelerde bulunur.

Quill, “Bir gün kendini kaybolmuş hissedersen, sevdiğin insanların gözlerinin içine bak” diyor.

Thor daha sonra sevgi dolu sözlerin kendisine yöneltilmesini umarak başını Quill’in görüş alanına çevirir. Ama Quill, “Ben değil,” diyerek onu susturur.

Thor: Love and Thunder 8 Temmuz’da vizyona girecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.