fbpx   .  

Harry Styles Konser Sırasında Bir Hayranının Annesine Seslendi: Kızınız Eşcinsel

3 Kasım’da, Milwaukee’deki Love On Tour gösterilerinden birinde Harry Styles, bir hayranının annesine açılmasına yardım etti.

“Annem 201. koltukta, ona açılmama yardım et” yazılı bir tabela tutan hayran, sahnenin hemen yakınında duruyordu.

 

 

Styles bunu görünce hemen ona doğru koştu ve anonsu yapabilmesi için mikrofonu uzattı. 

Genç kız, eski One Direction yıldızına etrafta “bir sürü insan” olduğu için korktuğunu söyledi.

Styles, genç kıza, annesine eşcinsel olduğunu onun yerine söylemeyi teklif ettiğinde ise, kız bu teklifi kabul etmiş.

Daha sonra şarkı söyleyerek sahneye koşan Harry bağırarak: “Lisa, o eşcinsel!” diyor.

Fiserv Forum arenasındaki büyük ekrandaki kamera, kalabalığın destek için tezahürat yaptığı sırada, şaşkına dönen kızın annesine çevriliyor.

Gösteriden kısa bir süre sonra hayran, yardımları için Styles’a teşekkür etmek için Twitter’a, bunu “sonsuza kadar” hatırlayacağını yazdı.

Kız, “Aslında sonsuza kadar benimle olacak bir an” diye yazdı. “Benim için güvenli bir yer yarattığın için teşekkür ederim. Bir hayran olarak senin yanında büyümeme izin verdiğin için teşekkür ederim. Kim olduğumu bilmeme yardım ettiğin için teşekkür ederim. Teşekkürler. @Harry_Styles #LoveOnTourMilwaukee #LoveOnTour #SHESGAY.”

https://twitter.com/intothexxlight/status/1456134348466360328?s=21

Styles, şu anda içinde bulunduğu turne boyunca LGBTİ+ topluluğuna olan sevgisini göstermeye devam ediyor.

Harry Styles, 15 Eylül’de St. Louis’deki Enterprise Center’da, duygusal sözlerinden dolayı bazılarının LGBTİ+ topluluğuna bir selam olarak gördüğü şarkı olan Treat People with Kindness’ı seslendirdi.

Gösterideki hayranlar, Harry, Daniel Quasar tasarımına sahip bir Onur bayrağını çıkarıp heyecanla havada sallamaya başladığında çılgına dönmüşlerdi.

Ünlü şarkıcı seyircilere, “Bu gece bu salonda olmak istediğiniz kişi olun” dedi.

Bunu duyan fanlar iyice çılgına döndüler ve “Watermelon Sugar”ın hit şarkıcısını desteklemek için yüksek sesle tezahürat yaptılar. Ardından Styles, onlara “What Makes You Beautiful”un solo yorumunu seslendirdi.

Harry turuncu pantolon ve metalik turuncu bir gömlek giyiyordu. Ayrıca büyük boy güneş gözlükleri ve renkli bir boa tüyünü kombinlemişti.

Dikkatli bir hayran, bu kıyafetin Elton John’un bir gezisinde giydiği renkli tüy kıyafeti ile benzerliğine dikkat çekince, kıyafet ve Gökkuşağı bayrağının konserde dalgalanması Twitter’da hızla trend topic oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.