fbpx   .  

Harry Styles: Watermelon Sugar Kadın Orgazmı ile İlgili

Pop ikonu Harry Styles sonunda hit şarkısı “Watermelon Sugar’ın” gerçekten de kadın orgazmı ile ilgili olduğunu onayladı.

Videoyu izleyen herkesin zaten bildiğini açıkça söyleyen Styles, Nashville’de hayranlarına “Watermelon Sugar”ın “kadın orgazmı hakkında” olduğunu söyledi.

 

Styles, 1 Ekim’de Nashville’deki Bridgestone Arena’daki tur sırasında “Şarkı – ne hakkında olduğu önemli değil” dedi.

Ünlü şarkıcı, “Bu, um, hayatın tatlılığıyla ilgili! … Aynı zamanda kadın orgazmı ile ilgili ama bu tamamen farklı, gerçekten alakalı değil. Böylece bu konu da halloldu.” Diye devam etti.

Şarkının sözleri ise şöyle: “Sadece tatmak istiyorum, sadece tatmak istiyorum / Karpuz şekeri / Tadı çilek gibi / Bir yaz akşamında / Kulağa tıpkı bir şarkı gibi geliyor / Göbeğini istiyorum / Ve o yaz hissi / Ben onsuz yapabilir miyim bilmiyorum.”

Styles, ‘Watermelon Sugar’ın bu hafta sonu ilk kez “kadın orgazmı” ile ilgili olduğunu sözlü olarak doğrulamış olsa da şarkı sözlerinde oral seks ve vajinalara yapılan ağır atıflar zaten hayranların çoğunun durumu anlamasına sebep olmuştu.

Eğer bu anlaşılmamış olsaydı bile, Aralık 2019’da Fine Line’ı çıkardığında Styles’ın ‘Watermelon Sugar’ videosunun “dokunmaya adanmış” olduğunu söylemesinin her şeyi açıkladığını düşünmek mantıklı görünüyor.

Styles’ın henüz onaylamadığı şeyse bir sonraki albümün ne zaman çıkacağı. İkinci stüdyo albümü Fine Line’ın ikinci yıldönümüne yaklaşırken hayranların sabrı taşmaya başlayabilir.

Bu arada, pandemi öncesi zamanlarda birlikte performans sergileyen ve ödül törenlerinde takıldığı görülen Styles ve Lizzo’nun bir düet albümü çıkarabilecekleri yönünde spekülasyonlar yaygın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.