Harry Styles Yeni Filminde Eşcinsel Bir Polisi Canlandıracak

 Harry Styles Yeni Filminde Eşcinsel Bir Polisi Canlandıracak
Digiqole ad

Liste başı sanatçının, Bethan Roberts’in 2012 tarihli çok satan kitabından uyarlanacak olan filmde Lily James’le birlikte rol almak için görüşmeler yaptığı öğrenildi.

1950’lerde Brighton, İngiltere’de geçen hikâyede, James tarafından canlandırılacak olan Marion adlı bir öğretmenin, Styles tarafından canlandırılması düşünülen Tom adlı yakışıklı polise âşık olması anlatılacak. Ancak Tom’un müze küratörü Patrick’le tanışması hayatında bir dönüm noktası olacak. Eşcinselliğin yasadışı olduğu bir zamanda yaşayan Tom, Marion’la evlense de iki aşığı onu paylaşmak zorunda kalacak.

Henüz ismi konulmamış olan yapım, Oscar ödüllü senarist Ron Nyswanert tarafından yazılacak ve yönetmenliğini Michael Grandage üstlenecek.

Büyük bir LGBTİ+ destekçisi olan Styles, geçmişte cinselliğine bir etiket yapıştırmama konusunda da oldukça açık sözlü davranmıştı.

Styles,

‘Bir şeylerin belli bir şekilde görünmesini istiyorum. Beni eşcinsel ya da heteroseksüel veya biseksüel yaptığı için değil. Güzel olduğunu düşündüğüm için. Ve bundan da çok, bilmiyorum, bence cinsellik eğlenceli bir şey’ diye ekledi.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

38 Paylaşımlar
Paylaş38
Tweetle
Paylaş
Pin