fbpx   .  

Harry Styles, Yeni Kozmetik Markası Hakkında Konuştu: Ojeden Çok Daha Fazlası Olacak

Harry Styles kendi şirketi Pleasing’i kurduğunu açıkladı.

Süperstar bugün yayınlanan Dazed’in yeni bir kapak fotoğrafı çekiminde, projeyi doğruladı.

Röportaja göre, The Pleasing Pen adlı ürünlerden biri hakında Styles: “bamya, hatmi ve yaban mersini ile aşılanmış çift uçlu bir göz ve dudak serumu, bana yorgun gözlere yardımcı olduğu söylenen lezzetli bir karışım” dedi.

 

Şirketin ortaya çıkışından bahseden Harry, bunun aslında ojeyle ilgili olduğunu söyledi ve “bir çiçekte ya da duvar kağıdında ya da başka bir şeyde bir renk görüp ‘Ah, bunu tırnaklarıma sürmek istiyorum’ diye düşünüyorum. Çok eğlenceli bir proje fikriydi ancak pandemi sonunda projeye “Pleasing” adını verdiğimizde, ojeden çok daha fazlası olacakmış gibi geldi.”

Şirketin çevreye karşı duyarlı ve düşük karbon ayak izine sahip olmasıyla ilgili olarak yıldız şunları söyledi:

 

“Ayrıca dünyaya daha fazla ürün ve atık ürettiğimizi de tamamen anlıyoruz, bu yüzden bunu yapacaksak, o zaman en doğru ve en çevreci şekilde yapmalıyız. Doğrusu budur.”

27 yaşındaki şarkıcı şunları ekledi:

“Bence bu, satın alabileceğiniz ürünlerden çok daha fazlası olabilir. Bence vermek ve verdiğini geri alabilmekle ilgili. Beni bu kadar destekleyen, özgürlüğe inanan ve birbirleri için bu güvenli alanı yaratan hayranlarım olduğu için çok mutluyum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.