Harry Styles’dan Elbise Giydiği İçin Kendisini Eleştirenlere Harika Cevap

 Harry Styles’dan Elbise Giydiği İçin Kendisini Eleştirenlere Harika Cevap
Digiqole ad

Sağcı yazar, Harry Styles’ın Vogue dergisinin kapağında elbise giyme kararını eleştirdi ve “Erkeksi erkekleri geri getirin” dedi.

Harry Styles, Candace Owens’ın onun hakkında ne düşündüğünü önemsemiyor.

Amerikan Vogue geçen ay, Styles’ın Aralık kapak modeli olduğunu ve derginin 127 yıllık tarihinde kapaklarına taşıdıkları ilk erkek olduğunu açıkladı. Styles bir smokin ceketi ile eşleştirilmiş uzun bir Gucci elbiseyle kapakta yer aldı.

Eşlik eden kapak hikayesinde Styles, kadın kıyafetlerini “harika” bulduğunu ve kendini cinsiyet-normatif bir kutuya koymanın sınırlayıcı olduğunu hissettiğini söyledi.

Styles,

“‘Erkekler için giysiler var ve kadınlar için giysiler var’ diye bir şeyi çıkardığınızda, herhangi bir engeli kaldırdıktan sonra, açıkça oynayabileceğiniz arenayı açarsınız. Giysilerle oynamaktan çok keyif alıyorum. Bunun ne anlama geldiği hakkında asla çok fazla düşünmedim.” Dedi.

Pek çok kişi Styles’ın böylesine etkili bir moda dergisinin kapağında normatif cinsiyet ifadesini küçümsemesini sevmesine rağmen, bazıları – Owens da dahil olmak üzere – şarkıcının akışkkan cinsiyetli modayı benimsemesini eleştirdi.

Sağcı yazar ve yorumcu – Hitler’in soykırımını küçümsemesiyle ve GOP’un “Güney stratejisinin” bir efsane olduğunu iddia etmesiyle tanınıyor – Twitter’da Styles’ın “erkeklerimizin sürekli dişileştirilmesinin” göstergesi olduğunu savundu ve,

“Erkeksi erkekleri geri getirin.” Dedi.

Ve Çarşamba günü Styles, sonunda Owens’a ve böyle düşünen herkese yanıt vermeye karar verdi.

Şarkıcı, beline oturan pastel bir kıyafet giyerek çok müstehcen bir şekilde muz yediği fotoğrafın altına, ‘Erkeksi erkekleri geri getirin’ diye yazdı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

30 Paylaşımlar
Paylaş30
Tweetle
Paylaş
Pin