Harry Styles’ın Biseksüel Filmi My Policeman Gerçek Oluyor

 Harry Styles’ın Biseksüel Filmi My Policeman Gerçek Oluyor
Digiqole ad

İlk olarak geçen yıl Styles’ın adının sadece bir olasılık olarak gösterilmesiyle duyurulan projenin adı My Policeman. Artık doğrulanan projede Styles, 1950’lerde bir erkeğe aşık olan ancak Marion adında bir kadınla evlenen bir polis olan Tom’u oynayacak. Marion, The Crown’daki Prenses Diana performansı için SAG ve Altın Küre adaylıkları kazanan İngiliz aktris Emma Corrin tarafından canlandırılacak.

Deadline’a göre, film 90’ların sonunda başlayacak, “yaşlı Patrick’in Marion ve Tom’un evine gelişi, 40 yıl önceki olayların keşfini tetiklediğinde: eşcinselliğin yasadışı olduğu bir zamanda Tom ve Patrick’in yaşadığı tutkulu ilişki.

Film Tony ve Olivier Ödülü sahibi Michael Grandage tarafından yönetiliyor ve Oscar ve Emmy adayı Ron Nyswaner’in senaryosuyla, Bethan Roberts’ın aynı adlı ünlü romanından uyarlanıyor. Filmin yapımcıları Greg Berlanti, Robbie Rogers ve Berlanti-Schechter Films’den Sarah Schecter. Filmin prömiyeri, Amazon Prime’da yapılacak.

Styles, cinselliğini etiketlemeyi reddediyor. Birçok hayranı, onun stilistik duyarlılıklarını ve başka ipuçlarını onun kuir olmasına yoruyor. Örnek olarak, topluluğa olan ateşli desteğine, bu şekilde okunabilecek birkaç söze ve neredeyse çıplak bedenlerden oluşan bir kitle içinde göründüğü “Lights Up” videosu gibi görsellere bakıyorlar. Bununla birlikte, Styles daha önce sadece kadınlarla birlikte görüntülendi.

Styles’ı seviyoruz ve onu yeni bir rolde görmekten heyecan duyuyoruz, ancak Hollywood’da oldukça sıcak bir konu haline gelen kuir karakterleri kimin oynayacağına dair devam eden diyalogdan bahsetmezsek, konuyu ihmal etmiş oluruz.

Jim Parsons geçtiğimiz günlerde, “Sanırım kavga, sadece eşcinsellerin eşcinsel rollerini oynaması değil, tüm bölümlerin tüm oyunculara açık olmasını sağlamakla ilgili,” dedi ve meselenin sadece oyuncu seçimi ile ilgili olmadığını, rollerin kendileriyle ilgili olduğunu ekledi.

Neil Patrick Harris’se aynı fikirde değildi. “Bir oyuncu olarak her türden farklı rol için görünür bir seçenek olabileceğinizi kesinlikle umuyorsunuz. Dokuz yıl boyunca (How I Met Your Mother’da) bana hiç benzemeyen bir karakteri oynadım. Eğer çalışmaya isteklilerse, bir eşcinsel rolü oynaması için heteroseksüel bir oyuncuyu seçmenin seksi bir yanı olduğunu düşünüyorum.” Dedi.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin