Kuir Burcunuz Bu Baharda Size Ne Söylüyor?

 Kuir Burcunuz Bu Baharda Size Ne Söylüyor?
Digiqole ad

Daha Parlak Bir Bahar Bizi Bekliyor..

Hepimiz şimdiye kadar boktan bir yıl olduğu konusunda hemfikir olabiliriz, ancak işler daha iyiye doğru değişiyor (umarız!)

Out’un yeni astrologuna göre, bu sezon hepimiz için iç sesimizi bulmamız, derinlemesine düşünmemiz ve topluluk olarak potansiyelimizden yararlanabilmemiz için bir fırsat. Şimdi tam zamanı bebeğim. Yıldızlar sana ne söylüyor?

Balık (19 Şubat – 20 Mart)

Balıklar, Rüyalarınıza -hem gecekilere hem de uyanıkken gördüklerinize- dikkat edin. Onları onurlandırıyor musunuz? Venüs, 25 Şubat’ta burcunuza giriyor ve 27’sinde dolunayda sizin için sosyal veya romantik bir sözleşme devreye girebilir. Güneş ve Neptün, sizi yıldız enerjisine bağlayan 10 Mart’ta burcunuzda birleşiyor. İletişimsel Merkür 15 Mart’ta burcunuza giriyor

Koç (21 Mart – 19 Nisan)

Mars’ın yönettiği Koç, 2021’e bir görevle girdiniz – keşke herkes sizin seviyenize gelse! 21 Şubat’a kadar geriye giden Merkür’le her zamankinden daha fazla yanlış anlaşıldığınızı hissedebilirsiniz, bu yüzden topraklama, şarj ve belki de bir kişisel bakım seansı için biraz kendinize zaman ayırın. Burcunuzdaki Mart ayının yeni ayı, romantik ya da profesyonel bir ortaklık ile bir yangının yanı sıra içsel ateşinizi yeniden tutuşturacak.

Yengeç (21 Haziran – 22 Temmuz)

Derinleşmekten korkmuyorsun, Yengeç ve gerçek formda bu ay sekizinci evine ve ruhuna dalacaksın. Unutma, bir şeyin ölümü başka bir şey için alan yaratır. 4 Mart’a kadar Boğa burcundaki Mars, finansal beklentiler için fikirlerle dolu birşekilde bir makyaj şovu yarışmacısı gibi kabuğunuzdan çıkmanıza neden olabilir. Kardeşiniz varsa 28 Mart’a kadar arayın.

Terazi (23 Eylül – 22 Ekim)

Tüm bu su enerjisi zevk alanlarınızı aydınlatıyor, sevimli Terazi, bu yüzden özellikle eğlenceyi seviyorsunuz! Venüs 25 Şubat’ta Balık burcuna girerken romantizm ve tutku bekleyin. Mart başı size bazı sorunlu düşünceler veya hayaller getirebilir. Korkularınla ​​nasıl başa çıkıyorsun Terazi? 28 Mart’ta burcunuzdaki dolunay, hayatı yeniden dengeye getirecek ve gökkuşağı karmasını yayacaksınız.

İkizler (21 Mayıs – 20 Haziran)

Sizin için ilahi bir plan var, İkizler – önemsiz işlere kapılmayın. Kalbinize odaklanın ve gerçekten ne (veya kimi) istediğinizi dinleyin! Genişleme bölgenizde 27 Şubat’ta Şubat ayının yeni ayı sizden büyük hayaller kurmanızı istiyor: Herhangi bir yere seyahat edebilseydiniz nereye giderdiniz? Ne öğrenirdiniz? Mart’ın ayları topluluğunuzu, aşk ve zevk alanlarınızı aydınlatacak.

Oğlak (22 Aralık – 19 Ocak)

Neye ihtiyacınız var Oğlaklar? Tamam, devam edin ve sorun! Merkür ve Kova değer alanınızı aydınlatırken bu ay araçları ve kaynakları toplayın. Şimdi hak ettiğiniz maaş artışını isteme veya bir ev ya da spor salonuna yatırım yapma zamanı. Mart ayının Koç’taki yeni ayı sizi kime ve neden değer verdiğinizi incelemeye davet ediyor. İş yerinde denge (nihayet!) Mart ayı sonunda gelecek.

Başak (23 Ağustos – 22 Eylül)

Bu Ocak ayında dolaplarınızı temizledikten ve düzenledikten sonra, dünyayı düzene sokmaya hazırsınız, Başaklar! Bu ay yavaş başlayabilir, ancak Şubat ayının 27’sinde burcunuzda gerçekleşecek dolunayda tam güçle çalışacaksınız. Ayaklarınızı yere sağlam basın ve kalbinizi yıldız enerjisine açın – bu sizin anınız. Bu Mart ayında Boğa burcunda Mars’la temanız öz değer. Kendinizi şımartın.

Aslan (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Bu ay podyum için hazırsınız Leo, peki izleyicileriniz nerede? 21 Şubat’a kadar geri giden Merkür iletişimi etkilediği için sizi kimse dinlemiyor olabilir, ancak gösteri devam etmeli! Kova burcundaki Merkür sizi bağımsız hissettirecek ve aklınızı konuşturacak, ancak ısırmamaya çalışın. Koç’ta Mart ayının yeni ayı, bir sonraki seyahatinizi veya girişiminizi planlamak için iyi bir zaman.

Akrep (23 Ekim – 21 Kasım)

Sen kendi klanının kralı/kraliçesisin Akrep ve Şubat ayı temeli atmakla ilgili. Bir ev satın almaya veya inşa etmeye hazırlanıyor, seçtiğiniz aile, evcil hayvanlar veya bitkilerle zaman geçiriyor olabilirsiniz. 27 Şubat’taki Başak dolunayı, size doğru zamanda doğru yerde hissettirecek. Verimlilik Mart ortasında yüksek, ancak 28’inde meditasyonla vakit geçirmek size fayda sağlayacaktır.

Boğa (20 Nisan – 20 Mayıs)

Balık burcundaki Venüs, Şubat ayında akıcı ve esnek olmanızı istiyor. Bu çabanın sonuçlarını romantik ilişkilerinizde göreceksiniz. Kariyer evinize tohum ekmeye çalışıyorsunuz, ancak işler, 21’ine kadar Merkür gerilemesi sebebiyle tam olarak düşündüğünüz gibi gitmeyebilir. Venüs Mart’ta Koç burcuna girdiğinde, yenilenmiş bir tutku sizi arayacak – cevap verin!

Kova (20 Ocak – 18 Şubat)

Kovalar, bildiğiniz gibi dönüşmek her zaman kolay değil. Burcunuzdaki Satürn, 17 Şubat’ta Boğa burcundaki Uranüs’ü sıkıştırıyor ve ilerlemenizi zorlaştırıyor. Yolun sizi gerçek yolunuza yönlendirmek için parçalandığını bilin. Merkür 21 Şubat’ta doğrudan gidecek ve yeni bir benlik duygusu hissedeceksiniz. Mart, 28’inde kararlılık ve seyahat fırsatları oluşacak.

Yay (22 Kasım – 21 Aralık)

Eşitlik ve müttefiklik hakkında bazı büyük fikirleri yaymaya hazır mısınız Yaylar? Kova zihninizi besler ve dünya sizi duymaya hazır olur, ama ancak Merkür 21. güne geldikten sonra. 27’inde dolunay kariyer bölgenizi aydınlatırken işte takdir göreceksiniz. Yaratıcılık ve aşk, Mart ayında tutkunuzu ateşleyecek; bunları topluluğunuz için fırsatlar haline getirin.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin