Harry Styles’ın Gizli Bir TikTok Hesabı Olabilir!

 Harry Styles’ın Gizli Bir TikTok Hesabı Olabilir!
Digiqole ad

Harry Styles’ın keskin gözlü hayranları, geçtiğimiz günlerde ünlü şarkıcının gizli TikTok hesabını bulmuş olabilir!

İlk olarak haziranın başında bir video yüklemiş olan @terrytome isimli hesap, Harry’nin en çok tutan şarkılarının coverlarına odaklanıyor. Şarkıların videoları, nota şeklini andıran bir Japon müzik sentezörüyle çekiliyor. İlk başta “Falling” videosu yüklendi. Hayranlar, küçük ama ilgi çekici unsurları hemen fark etmeye başladı. Şarkı söyleyen müzik notası şeklinden ziyade, bütün bunların arka planında kimin olabileceği hayranlar tarafından sorgulanmaya başlandı.

Terry’nin her videosunda evin içerisinde laptopunun başında oturmasına rağmen neden eldiven taktığı sorulur oldu. Bir yorumda Terry, “çok fark edilebilir,” ellerinin olduğunu söyledi. Coverların sahibinin kim olduğunu ortaya çıkarabilecek BELİRLİ EL DÖVMELERİ olabilir mi? Neden YouTube gibi bir platforma bu videoları yükleyebilecekken bir müzik düzenleme uygulamasıyla çalışıyor? Bize çok ilginç geldi doğrusu!

Hayranlar, bu değişik davranışla ilgilenmeye devam etti ve videoların sahibinin kim olduğunu öğrenmeye çalıştı.

Terry, Harry’nin “Medicine” isimli parçasının stüdyo versiyonunu arka planda çaldığında işler daha da ilgi çekici hale geldi. Çünkü Harry, parçayı canlı olarak daha geçtiğimiz günlerde söyledi ve bu yüzden Terry’nin bu parçanın stüdyo versiyonuna şimdiden sahip olması çok ilginç.

İlk videoların birinde bir hayran, “Bekle, enstrümantalin stüdyo versiyonuna mı sahipsin?” diye sordu. Terry ise “Hayır, değilim,” dedi.

Yani anlayacağınız, Harry Styles dünya turnesine çıkmış olması gerekirken, koronavirüs sebebiyle evinde HP laptopunun başında videolar kaydederek TikTok’ta paylaşıyor.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

23 Paylaşımlar
Paylaş23
Tweetle
Paylaş
Pin