Harry Styles’ın Yeni Filmindeki Erkek Sevgilisi Belli Oldu!

 Harry Styles’ın Yeni Filmindeki Erkek Sevgilisi Belli Oldu!

harry styles photoshoot in london, 2019, october 1st, by hélène marie pambrun

Digiqole ad

Eğlence köşe yazarı Baz Bamigboye’ye göre, yaklaşan biseksüel draması My Policeman’da Harry Styles’ın sevgilisini kimin oynayacağını artık biliyoruz.

Bamigboye, David Dawson’ın 1950’lerde Tom Burgess’in (Harry Styles) sevgilisi Patrick Hazelwood’u oynamaya hazır olduğunu tweetledi. Dawson ve Styles, Burgess’in evlendiği kadın Marion’ı canlandıracak olan Altın Küre ödüllü Emma Corrin’la birlikte 1950’ler İngiltere’sinde geçen filmde yer alacak.

Dawson, 2007’de Laurence Olivier ödülüne aday gösterildiği Nicholas Nickleby’nin Hayatı ve Maceraları da dahil olmak üzere tiyatro rolleriyle tanınıyor. Ayrıca The Road to Coronation Street, Luther, Ripper Street gibi televizyon programlarında da rol aldı.

Bamigboye’ye göre Styles’ın yaşlı hali Linus Roache (Homeland) tarafından oynanacak, Corrin karakterinin yaşlılığını ise Gina McKee (Catherine the Great) canlandıracak. Rupert Everett, Amazon Films destekli girişimde Dawson’ın karakterinin yaşlı halini oynayacak. Styles’ın ya da Dawson’ın açıkça eşcinsel olduğu bilinmiyor, ancak Styles’ın etiketlere karşı olduğu biliniyor.

My Policeman, Bethan Roberts’ın aynı adlı romanına dayanıyor ve Deadline’a göre 90’ların sonlarında başlıyor, “yaşlı Patrick’in Marion ve Tom’un evine gelişi, 40 yıl önceki sarsıcı olayların araştırılmasını tetikliyor: eşcinselliğin yasadışı olduğu bir zamanda Tom ve Patrick arasındaki tutkulu ilişki.”

Film Tony ve Olivier Ödülü sahibi Michael Grandage tarafından yönetiliyor ve Oscar adayı Ron Nyswaner (Philadelphia) tarafından yazılıyor.

Love’ı yöneten Greg Berlanti, yapımcı ortağı Sarah Schechter ile birlikte filmin yapımcılığını üstlenecek. İkili Birlikte Batwoman, Arrow, Riverdale, Legends of Tomorrow gibi yapımlara imza atmışlardı.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin