Pose, Kısa Bir Üçüncü Sezonun Ardından Veda Edecek

 Pose, Kısa Bir Üçüncü Sezonun Ardından Veda Edecek
Digiqole ad

Çığır açan dizinin son yedi bölümü bu Mayıs ayında FX’te yayınlanacak.

The Hollywood Reporter’ın 5 Mart Cuma günü yaptığı açıklamada, New York’un 80’ler ve 90’ların balo salonu sahnesindeki transseksüel ve kuirlerin yaşamlarını konu alan çığır açan dizinin yalnızca yedi bölüm için daha geri döneceğini doğruladı.

Pose’un üçüncü sezonu şu anda ABD’de FX’te 2 Mayıs Pazar günü prömiyer yapmaya hazırlanıyor ve dizinin finali 6 Haziran’da yayınlanacak.

Ryan Murphy, Brad Falchuk ve Steven Canals tarafından yaratılan Pose, 2018’de gösterime girdiğinde televizyonda transseksüel temsili için yeni bir ölçüt belirledi ve Mj Rodriguez, Dominique Jackson, Indya Moore, Hailie Sahar ve Angelica Ross da dahil olmak üzere bir senaryo dizisi için şimdiye kadar bir araya getirilmiş en büyük transseksüel ve non-binary oyuncu kadrosunu içeriyordu.

Dizi, 2019 Emmy Ödülleri’nde En İyi Drama Dizisi’ne aday gösterildi – aynı yıl şov yıldızı Billy Porter, Pray Tell rolüyle Emmy kategorisinde aday gösterilen ve kazanan ilk açık eşcinsel Siyahi oyuncu olmuştu.

Ryan Murphy yaptığı açıklamada:

“Anlatmak istediğimiz gibi, istediğimiz hikayeyi tam olarak anlatmalıyız ve bunu başardığımız için inanılmaz derecede onur duyuyorum ve minnettarım,” dedi.

“Pose, yeraltı New York balo salonu topluluğuna, sevgili New York’uma, kuir ve trans aileme, kendime bir aşk mektubu olarak tasarlandı. İnanılmaz işbirlikçilerimle birlikte asla TV’nin manzarasını değiştirmeyi amaçlamadım. Sadece aile, dayanıklılık ve aşk hakkında dürüst bir hikaye anlatmak istedim. Bunu üç sezon boyunca yaptığım için çok şanslıyım.”

“Pose’u hayata geçirmek için yorulmadan çalışan cesur yazarlarımıza, oyuncu kadromuza, ekibimize ve yapımcılarımıza minnettarım, sadık izleyicilerimiz tarafından alçakgönüllülükle, hikayelerini anlatmak için bize güvenen, eleştirmenlerden bunalan topluluğa minnettarım. Bizi sıcak bir şekilde kucaklayan Ryan Murphy’ye, FX ve 20th Television’a hayatımı değiştirdiği için sonsuza kadar minnettarım.”

Pose, 2 Mayıs Pazar günü üçüncü ve son sezonuyla yayına girecek.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin