Bu Yeni Gay Tanışma Uygulaması HIV’le Yaşayanları Kabul Etmiyor!

 Bu Yeni Gay Tanışma Uygulaması HIV’le Yaşayanları Kabul Etmiyor!
Digiqole ad

Suggar daddyleri genç erkeklerle bir araya getirmeyi amaçlayan yeni bir date uygulaması HIV’le yaşayan erkeklerin kullanımına açık değil.

DaddyBear adlı uygulama ‘varlıklı gay babacıkları’ ve ‘sağlıklı gay ayıcıklarla’ bir araya getirmeyi hedefliyor.

Söylediklerine göre babacıklar ‘sizden daha varlıklı ve sosyal refah seviyesi yüksek, zengin adamlar’. Fakat gelin görün ki bu kendi deyimleriyle ‘Bir numaralı sugar-daddy bulma uygulaması HIV’le yaşayan insanların üyeliğini kabul etmiyor.

Uygulamanın internet sayfasında şöyle yazıyor: “Çoğu olgun gay babacık, AIDS salgını ve korkusunun hüküm sürdüğü bir çevrede büyümüş kişilerdir. Dolayısıyla sizi ve kendilerini nasıl korumaları gerektiklerinin ve sizinle nasıl güvenli bir seks deneyimi yaşayabileceklerinin farkındalardır.”

Uygulamanın basın sözcülerinden biri Queerty’ye şöyle yazdı: “Söz konusu eşcinsel ilişkiler olduğu zaman çoğu erkeğin önceliği sağlığıdır. Biz de bu gay tanışma uygulamasını onların ihtiyaçlarını karşılaması için oluşturduk.

“Eğer HIV’le yaşayan eşcinsel erkeklerle görüşmek hakkında endişeleriniz varsa bizim uygulamamızı kullanırken hepsinden kurtulacaksınız çünkü kullanıcılarımızın tümünün sağlıklı ve HIV’den uzak kimseler olması için elimizden geleni yapıyoruz. İlk olarak kullanıcılarımızın sağlık durumlarını doğrulayabilmeleri için uygulamaya bir özellik ekledik.”

Unicorn Booty’nin açıkladığına göre sitenin CEO’su sözleşme hakkında yorum yapmış.

Ve şöyle demiş: “HIV ile yaşayan insanlar dışında hiç kimse HIV ile yaşayan bir insanla takılmak istemez. Gay sugar daddylerin çoğu HIV taşımıyor. Bu yüzden de karşılarındaki insandan hastalık kapmayı istemiyorlar.

“Buna rağmen HIV ile yaşayan eşcinsel erkeklerin kendileri gibi HIV ile yaşayan başka eşcinsellerle birlikte olma haklarını sonuna dek destekliyoruz. Ama birçok zengin ve başarılı gay sugar daddy onlarla birlikte olmak istemiyor, zaten uygulamayı da sugar daddylerin isteklerini yerine getirmek için oluşturduk.” 

Bu sözleşme, topluluk tarafından doğal olarak tiksintiyle karşılandı.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

40 Paylaşımlar
Paylaş40
Tweetle
Paylaş
Pin