H&M İlk Onur Koleksiyonunu Yayınlıyor!

 H&M İlk Onur Koleksiyonunu Yayınlıyor!
Digiqole ad

Marka, Aja, Gus Kenworthy ve model Shaun Ross ile ortak bir çalışma yürüttü.

Ünlü giyim markası H&M, LGBT topluluğuna desteğini göstermek için ilk Onur koleksiyonunu çıkartacağını açıkladı.

31 Mayıs tarihinde Amerika ve dünyanın çeşitli yerlerindeki 148 dükkanda satışa sunulacak olan koleksiyon, online alışveriş sayesinde de erişilebilir olacak.

Koleksiyonda tişört, şort, kot pantalon, sweatshirt, şapka ve çoraplar yer alacak. Elde edilen gelirlerin %10’u ise, Birleşmiş Milletlerin uluslararası ölçekte yürüttüğü “Free & Equal” çalışmasına bağışlanacak.

Erkek giyim departmanı dizayn yöneticisi Andreas Lowenstam H&M’in “herkesin istediğini sevme özgürlüğüne inandığını” belirtiyor ve ekliyor: “İnsanların H&M koleksiyonu aracılığı ile sevginin eşitliğine olan inançlarını gösterebilmelerini ümit ediyoruz.”

Ekip, “Pride Out Loud” kampanyası için önde gelen isimlerden olimpik eşcinsel sporcu Gus Kensworthy, Aja ve şarkıcı Kim Petras, model ve aktivist Gabrielle Richardson ve aktör-model Shaun Ross ile çalıştı.

Basın sözcüsü Emily Scarlett koleksiyonun çalışanlar ve müşteriler için, farklılıkları kutlamak niyetiyle hazırlandığını açıkladı ve ekledi: “Eşitlik, farklılık ve ötekileştirmemek değerlerimizin temelini oluşturuyor.”

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin