fbpx   .  

Ian McKellen ve Erkek Arkadaşı Ayrıldı 

84 yaşındaki Yüzüklerin Efendisi yıldızının, 2022’nin sonlarında çıkmaya başladıkları 30 yaşındaki erkek arkadaşı Oscar Conlon-Morrey’den ayrıldığı bildirildi.

The Daily Mail’in haberine göre, ikilinin tomurcuklanan romantizmi, anne ve oğul olarak rol aldıkları oyun sırasında başladı.

Çiftin bir yıl süren ilişkisi hakkında fazla bilgi olmasa da, Conlon-Morrey Instagram hesabında yanak yanağa poz verdikleri bir selfie ve McKellen’ın elinin eski erkek arkadaşının dizinde olduğu yan yana oturdukları samimi bir sahne arkası anı da dahil olmak üzere ikisinin birlikte fotoğraflarını yayınladı.

 

Ancak gazeteye konuşan ismini vermek istemeyen bir kaynağa göre, Conlon-Morrey bu ilişkiyi uzun süre devam ettirmek isterken, McKellen ilişkiyi sonlandırmak isteyen taraftı.

“Oscar arkadaşlarına ve ailesine McKellen ile ilgili büyük planlarından bahsediyor. Hatta nişanlanacaklarını düşündüğünü bile söyledi,” diyor The Daily Mail’e konuşan kaynak.

Kaynak, “McKellen’ın 20 yıldır erkek arkadaşı olmadı,” dedi. “O gerçekten evlenecek bir adam değil. Evinde bir erkeğin yaşamasını istemiyor. Turneye çıktığında yanında birinin olmasından hoşlanıyor.”

Kaynak sözlerini şöyle sürdürdü: “McKellen birinden hoşlanmaya başlıyor; ama hemen ardından da ondan ayrılıyor.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.