fbpx   .  

Ricky Martin Ayak Fetişi Olması ve İstismar Suçlaması Hakkında Konuştu

Ricky Martin, son röportajında ayak fetişi, açılma ve yeğeninin kendisine yönelik cinsel istismar iddiaları da dahil olmak üzere son zamanlarda kendisi hakkında merak edilenlere cevap verdi.

GQ’ya verdiği yeni bir röportajda 52 yaşındaki Porto Rikolu şarkıcı-söz yazarı, açılmadığı dönemde bir erkekle nasıl kaçmak istediğini hatırladı. O zamanlar genç bir yetişkin olarak ailesine eşcinsel olduğunu açıklamış, ancak kariyerinin zirvesinde olduğu için bunu dünyaya söyleyememişti.

“Livin’ la Vida Loca’m ve sallanan kalçalarımla o anın adamıydım. Benden bir şey bekleniyordu…. Korkuyordum” diye hatırlıyor Martin.

 

Martin sözlerine geçmişte yaşadığı bir ilişkiyi paylaşarak devam etti:

“20 yaşındaydık. Ona her şeyi bırakacağımı söyledim. Avrupa’ya taşınalım ve sadece beraber olalım. Bu umurumda değil. O da, ‘Senin yolun belli. Geleceğini görüyorum. Seni seviyorum ama yapamayız.”

Ünlü şarkıcı, 2010 yılında web sitesinde yayınladığı bir mektupla dünyaya açıldı.

Martin röportajın bir yerinde yeğeninin kendisine yönelik cinsel istismar suçlamasına da değinerek şunları söyledi:

“Bu en kötüsü. Şimdiye kadar yaşadığım en acı verici şey. Tanrı’ya şükür temelsizmiş.”

Martin, samimi bir şekilde bahsettiği ayak fetişi konusuna da değindi.

“Ayakları severim. Ayaklarla ilgili bir şeyim var. Ayak masajına bayılırım ve ayaklarınızı saatlerce öpebilirim. Hepimizin bir fetişi var. Mesela bazılarının koltuk altı fetişi vardır.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.